تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 بهمن 1396 17:22. میزان دوری دژاگه از میادین مشخص شد. به گزارش ایلنا، ساعتی قبل بود که کارلوس کی روش در پیامی فیس بوکی برای اشکان دژاگه آرزوی موفقیت کرد و از او خواست تا پس از عملی که داشته دوباره با قدرت به میادین برگردد. در همین رابطه متوجه شدیم که ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان که به تازگی و در تعطیلات زمستانی به تیم ناتینگهام فارست پیوسته بود در تمرینات این ئتیم از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی می شود و این‌اسیب دیدگی به حدی بود که او پایش را به تیغ جراحان سپرد. حالا ...

دژاگه جام جهانی را از دست داد؟

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 بهمن 1396 17:22


اخبار,اخبار ورزشی,اشکان دژاگه

میزان دوری دژاگه از میادین مشخص شد.

به گزارش ایلنا، ساعتی قبل بود که کارلوس کی روش در پیامی فیس بوکی برای اشکان دژاگه آرزوی موفقیت کرد و از او خواست تا پس از عملی که داشته دوباره با قدرت به میادین برگردد.

 

در همین رابطه متوجه شدیم که ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان که به تازگی و در تعطیلات زمستانی به تیم ناتینگهام فارست پیوسته بود در تمرینات این ئتیم از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی می شود و این‌اسیب دیدگی به حدی بود که او پایش را به تیغ جراحان سپرد.

 

حالا پس از این عمل موفقیت آمیز میزان دوری اشکان از میادین حدود 8 هفته تخمین زده شده است. این یعنی اشکان حدود دو ماه مسابقات را از دست می دهد و تا حدود اردیبهشت در این مسابقات حاضر نخواهد بود.

 

باید دید دژاگه می تواند تا فرصت باقی مانده تا جام جهانی خود را به شرایط آمادگی برساند یا سودای حضور در دومین جام جهانی برایش به کابوس تبدیل می شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه