رئال مادرید؛برتر از هر کشور دیگر در لیگ قهرمانان اروپا. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 10:28. رئال مادرید شنبه شب برای سیزدهمین بار قهرمان اروپا شد. به گزارش خبرآنلاین؛ رئال مادرید شنبه شب موفق شد با پیروزی 3-1 برابر لیورپول، توانست برای سومین بار پیاپی و برای سیزدهمین بار در تاریخ خود، عنوان قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را مال خود کند. حال رئال کهکشانی ها با 13 جام، به تنهایی و بیش از هر کشور دیگری در اروپا فاتح جام باشگاه های اروپا یا همان لیگ قهرمانان شده اند. بعد از مادرید ...

رئال مادرید؛برتر از هر کشور دیگر در لیگ قهرمانان اروپا

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 10:28


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , رئال مادرید
رئال مادرید شنبه شب برای سیزدهمین بار قهرمان اروپا شد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ رئال مادرید شنبه شب موفق شد با پیروزی 3-1 برابر لیورپول، توانست برای سومین بار پیاپی و برای سیزدهمین بار در تاریخ خود، عنوان قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را مال خود کند.

 

حال رئال کهکشانی ها با 13 جام، به تنهایی و بیش از هر کشور دیگری در اروپا فاتح جام باشگاه های اروپا یا همان لیگ قهرمانان شده اند. بعد از مادریدی ها، کشورهای  ایتالیا و انگلیس با 12 قهرمانی در رتبه دوم قرار گرفته اند.

 

در رتبه سوم، آلمان با 7 قهرمانی قرار گرفته و بعد از ژرمن ها هلند با 6، پرتغال با 4 و فرانسه، رومانی، اسکاتلند و یوگسلاوی سابق با یک قهرمانی رتبه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه