رای شکایت استقلال از سه بازیکن لیگ برتر صادر شد

رای شکایت استقلال از سه بازیکن لیگ برتر صادر شد


اخبار,اخبار ورزشی ,فدراسیون فوتبال

 

اخبار ورزشی - رای شکایت استقلال از سه بازیکن لیگ برتر صادر شد

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از صدور رای این کمیته در ارتباط با شکایت باشگاه استقلال از مهدی رحمتی، ایمان موسوی و حسین کعبی خبر داد.

علی اکبر محمد زاده عصر سه شنبه در گفت و گو ایرنا اظهار داشت: بعد از ظهر امروز جلسه کمیته اخلاق فدراسیون در ارتباط با شکایت باشگاه استقلال از بازیکنان یاد شده تشکیل و رای صادر شد.

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره جزئیات رای صادره گفت: رای کمیته اخلاق دراختیار فدراسیون قرار گرفته و تا ساعات آینده از طریق سایت فدراسیون فوتبال جزئیات رای اعلام می شود.

محمدزاده در پاسخ به این سئوال که آیا بازیکنان یاد شده محکوم شده اند یا تبرئه افزود: فعلا نمی توان اطلاعاتی دراین خصوص بدهم و رسماازطریق فدراسیون اعلام می شود.

باشگاه استقلال تهران در واکنش به اظهارات جواد نکونام، مهدی رحمتی، ایمان موسوی وحسین کعبی مبنی بر وجود سوء جریان در این باشگاه با ارایه نامه ای به کمیته اخلاقی فدراسیون خواستاررسیدگی به ادعاهای این بازیکنان شده است.

با توجه به عدم حضور نکونام در ایران، کمیته اخلاق فدراسیون از نکونام خواسته مدارک و اسناد خود را دال بر اثبات ادعاهایش مبنی بر وجود سوء جریان در باشگاه استقلال ارایه کند.

علاوه براین، امیر قلعه نویی نیز از طریق وکیل شخصی خود پیگیر اظهارات و ادعاهای بازیکنان یاد شده از طریق مراجع قضایی است.
اخبار ورزشی - ایرنا

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه