رضاییان قبل از سفر به چین قرارداد می بندد. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 10 شهریور 1395 15:20. مدافع تیم ملی پیش از سفر به چین،به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت. به گزارش کاپ، طبق هماهنگی های به عمل آمده قرار است رامین رضاییان بعد از بازی قطر برای عقد قرارداد به باشگاه پرسپولیس بیاید. ملی پوشان ایران پنجشنبه شب و پس از بازی با قطر به احتمال فراوان مرخصی چند ساعته ای خواهند داشت و قبل از پرواز این تیم به چین دیدار با خانواده چند ساعتی اردو را ترک خواهند کرد و رضاییان هم قرار است در این فاصله با مدیریت ...

رضاییان قبل از سفر به چین قرارداد می بندد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 10 شهریور 1395 15:20


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,رضاییان

مدافع تیم ملی پیش از سفر به چین،به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت.

به گزارش کاپ، طبق هماهنگی های به عمل آمده قرار است رامین رضاییان بعد از بازی قطر برای عقد قرارداد به باشگاه پرسپولیس بیاید.

ملی پوشان ایران پنجشنبه شب و پس از بازی با قطر به احتمال فراوان مرخصی چند ساعته ای خواهند داشت و قبل از پرواز این تیم به چین دیدار با خانواده چند ساعتی اردو را ترک خواهند کرد و رضاییان هم قرار است در این فاصله با مدیریت باشگاه پرسپولیس نشستی داشته و قرارداد جدیدی را امضا کند.

رضاییان در گفت وگویی تلفنی به ترکاشوند آمادگی خود برای امضای قرارداد دو یا سه ساله اعلام داشته و دو هفته پیش نیز در جلسه ای با  طاهری قرارداد دو ساله ای را امضا کرده بود اما با مخالفت برانکو  این قرارداد ابطال و پاره شد.

حال رضاییان بار دیگر به باشگاه می آید و قرارداد جدیدی را امضا خواهد کرد.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس هنوز موفق به فسخ قرارداد با آنتونیو گولچ نشده و تلاش های باشگاه برای خالی کردن لیست ادامه دارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه