روز به خیر آقای برانکو؛ توجیه‌تان خوب نبود!. تاریخ انتشار : یکشنبه, 13 فروردین 1396 09:41. برانکو با یک باخت سیبل شده است. به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکویچ اگرچه از پرسپولیس تیمی ساخته که صدرنشین مطلق لیگ است اما تنها یک اشتباه و یک شکست از او که سعی می کند پای آنچه گفته بود فلسفه کاری اش است بایستد، سبب شده زیر فشار انتقاد برود. برانکو برای رفتار سخت گیرانه اش با رامین رضاییان که در هفته های حضورش در پرسپولیس خیلی با نشاط تر و کامل تر شده بود، با انتقاد روبرو شده است. او اگرچه بعد از ب ...

روز به خیر آقای برانکو؛ توجیه‌تان خوب نبود!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 13 فروردين 1396 09:41


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

برانکو با یک باخت سیبل شده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکویچ اگرچه از پرسپولیس تیمی ساخته که صدرنشین مطلق لیگ است اما تنها یک اشتباه و یک شکست از او که سعی می کند پای آنچه گفته بود فلسفه کاری اش است بایستد، سبب شده زیر فشار انتقاد برود.

 

برانکو برای رفتار سخت گیرانه اش با رامین رضاییان که در هفته های حضورش در پرسپولیس خیلی با نشاط تر و کامل تر شده بود، با انتقاد روبرو شده است. او اگرچه بعد از باخت گفت ملی پوشانش خسته بودند یا بازیکنانش بعد از بازی یک ماه قبل برابر الریان خالی کرده بودند، نگفت چرا در این یک ماه نتوانسته آنها را برگرداند.

 

آیا واقعا دو ملی پوشش در تیم ملی که بازی کرده بودند، چاق شده بودند؟چطور آنها در تیم ملی این قدر خوب بودند و در پرسپولیس روز بازی با نفت انرژی نداشتند. فوتبال برای هر تیمی روز خوب و بد دارد اما شاید این بار توجیه پروفسور برای سومین باخت در لیگ، خیلی توجیه جاندار و مناسبی نبوده است!

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه