رونمایی از فسخ قرارداد یازالده با ریو آوه + سند. تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 بهمن 1396 15:22. باشگاه استقلال از نامه فسخ قرارداد یازالده با باشگاه ریو آوه رونمایی کرد. به گزارش ایسنا، باشگاه استقلال از نامه فسخ قرارداد یازالده گومز رونمایی کرد. این اتفاق از آن جهت رخ داد که در برخی رسانه‌ها مطرح شده بود که یازالده گومز ۱۶ ژانویه قراردادش را با باشگاه قبلی خود فسخ کرده و به همین دلیل حضورش در استقلال غیر قانونی خواهد بود اما باشگاه استقلال اعلام کرد این بازیکن غروب ۱۵ ژانویه با باشگاه قبلی خود ...

رونمایی از فسخ قرارداد یازالده با ریو آوه + سند

تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 بهمن 1396 15:22


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,یازالده گومز

باشگاه استقلال از نامه فسخ قرارداد یازالده با باشگاه ریو آوه رونمایی کرد. 

به گزارش ایسنا، باشگاه استقلال از نامه فسخ قرارداد یازالده گومز رونمایی کرد. این اتفاق از آن جهت رخ داد که در برخی رسانه‌ها مطرح شده بود که یازالده گومز ۱۶ ژانویه قراردادش را با باشگاه قبلی خود فسخ کرده و به همین دلیل حضورش در استقلال غیر قانونی خواهد بود اما باشگاه استقلال اعلام کرد این بازیکن غروب ۱۵ ژانویه با باشگاه قبلی خود فسخ کرده و مشکلی ندارد.

 

با این حال ادامه شک و تردیدها درباره ادعای باشگاه استقلال در نهایت منجر به این شد که این باشگاه به طور رسمی از نامه فسخ قرارداد یازالده با باشگاه ریو آوه رونمایی کند.

 

به این ترتیب یازالده در صورت موفقیت در تست‌های پزشکی، به طور رسمی به جمع استقلالی‌ها اضافه می‌شود.

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,یازالده گومز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه