تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 مهر 1396 09:42. بازیکن تاثیر گذار الهلال در میانه میدان، دیدار برگشت برابر تیم فوتبال پرسپولیس را از دست داد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل ازالریاض، دیدار حساس پرسپولیس برابر الهلال در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۵ مهر ماه در عمان برگزار خواهد شد. الهلال در این دیدار نواف العابد، یکی از بهترین و تاثیر گذارترین بازیکنان خود در میانه میدان را در اختیار نخواهد داشت. العابد دیدار رفت را هم به خاطر آسیب‌دیدگی‌ از دست داد. پیش‌بینی می‌شد که این بازیکن به دیدار ...

ستاره الهلال به دیدار برابر پرسپولیس نمی‌رسد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 مهر 1396 09:42


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی ,ستاره الهلال

بازیکن تاثیر گذار الهلال در میانه میدان، دیدار برگشت برابر تیم فوتبال پرسپولیس را از دست داد. 

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل ازالریاض، دیدار حساس پرسپولیس برابر الهلال در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۵ مهر ماه در عمان برگزار خواهد شد.

 

الهلال در این دیدار نواف العابد، یکی از بهترین و تاثیر گذارترین بازیکنان خود در میانه میدان را در اختیار نخواهد داشت.

 

العابد دیدار رفت را هم به خاطر آسیب‌دیدگی‌ از دست داد. پیش‌بینی می‌شد که این بازیکن به دیدار برگشت برسد اما او وضعیت آسیب‌دیدگی‌ او نه تنها بهتر نشد بلکه  بدتر هم شده و نمی‌تواند تیمش را در اردوی امارات همراهی کند.

 

قرار بود که در اردوی امارات الهلال یک دیدار دوستانه برگزار کند اما دیاز این بازی را لغو کرد چرا که بیشتر بازیکنان الهلال در اردوی تیم‌ ‌ملی حضور دارند و به همین خاطر دیاز تصمیم گرفت که با بازیکنان جوان راهی امارات شود تا یک هفته اردوی آمادگی در آنجا  برگزار کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه