تاریخ انتشار : شنبه, 14 اسفند 1395 14:44. هافبک سوئدی لایپزیگ با دادن ۱۰ پاس گل در صدر سلاطین پاس گل در فصل جاری بوندسلیگا قرار دارد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از بیلد، تیم فوتبال لایپزیگ شگفتی‌ساز فصل جاری بوندسلیگا بوده است. این تیم با وجود اینکه به تازگی به بوندسلیگا راه یافته است، در فصل نخست حضورش عملکردی خیره کننده از خود نشان داده است و در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار دارد. یکی از بازیکنان لایپزیگ که در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است، امیل فورسبرگ بوده که با دادن ...

سلطان پاس گل در بوندسلیگا

تاریخ انتشار : شنبه, 14 اسفند 1395 14:44


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , تیم فوتبال

هافبک سوئدی لایپزیگ با دادن ۱۰ پاس گل در صدر سلاطین پاس گل در فصل جاری بوندسلیگا قرار دارد.

 به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از بیلد، تیم فوتبال لایپزیگ شگفتی‌ساز فصل جاری بوندسلیگا بوده است. این تیم با وجود اینکه به تازگی به بوندسلیگا راه یافته است، در فصل نخست حضورش عملکردی خیره کننده از خود نشان داده است و در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

 

یکی از بازیکنان لایپزیگ که در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است، امیل فورسبرگ بوده که با دادن ۱۰ پاس گل، سلطان پاس گل در فصل جاری بوندسلیگاست. او در دیدار شب گذشته (جمعه) برابر آگسبورگ بازهم پاس گل داد تا در صدر جدول رده‌بندی بازیکنانی قرار بگیرد که بیشترین پاس گل را در فصل جاری دادند.

 

فورسبرگ ۲۵ سال دارد و در تیم‌ ‌ملی فوتبال سوئد هم بازی کرده است. او با نمایش خوب در لایپزیگ، این شانس را دارد که در یک تیم بزرگ اروپایی بازی کند.

 

لایپزیگ با اختلاف چهار امتیازی نسبت به بایرن مونیخ در رده دوم جدول رده‌بندی جای دارد. البته بایرن یک بازی کمتر دارد که در صورت پیروزی در آن اختلاف هفت امتیاز می‌شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه