تاریخ انتشار : پنج شنبه, 03 تیر 1395 07:45. تیم فوتبال سوئد در آخرین دیدار مرحله گروهی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ مقابل بلژیک با شکست به کار خود پایان داد و از راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات باز ماند. به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال سوئد و بلژیک در «نیس» با برتری یک بر صفر بلژیک به پایان رسید. دو تیم بازی پایاپایی را در نیمه نخست انجام دادند با این حال موفق نشدند خطر جدی بر روی دروازه هم ایجاد کنند. در نیمه دوم رنگ و بوی بازی عوض شد و بازی جذاب تری را از هر دو تیم شاهد بودیم. سوئد که خطر ...

سوئد با شکست مقابل بلژیک حذف شد / شکست ایتالیا مقابل ایرلند

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 03 تیر 1395 07:45


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,یورو

تیم فوتبال سوئد در آخرین دیدار مرحله گروهی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ مقابل بلژیک با شکست به کار خود پایان داد و از راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات باز ماند.

به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال سوئد و بلژیک در «نیس» با برتری یک بر صفر بلژیک به پایان رسید.

دو تیم بازی پایاپایی را در نیمه نخست انجام دادند با این حال موفق نشدند خطر جدی بر روی دروازه هم ایجاد کنند.

در نیمه دوم رنگ و بوی بازی عوض شد و بازی جذاب تری را از هر دو تیم شاهد بودیم. سوئد که خطر حذف را استشمام کرده بود دست به بازی تهاجمی تر زد و از سویی بلژیک هم بر روی ضدحملات خطرناک نشان می داد.

در دقیقه ۷۲ «روملو لوکاکو» در موقعیت تک به تک با «آندریاس ایساکسن» قرار گرفت که موفق به باز کردن دروازه حریف نشد. یک دقیقه بعد همین بازیکن گل زد که داور پرچم خود را به نشانه  آفساید بالا آورد.

دو دقیقه ب��د نوبت زلاتان بود که شانس خود را امتحان کند که «تیبو کورتوآ» آن را دفع کرد.

این نتیجه یعنی اینکه بلژیک با ۶ امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله بعد راه پیدا کرد و سوئد با یک  امتیاز حذف شد. این شکست معنی دیگری هم داشت و آن اینکه «زلاتان ابراهیموویچ» از فوتبال ملی کناره گیری کرد.

در دیگر بازی برگزار شده در گروه E تیم ایتالیا و جمهوری ایرلند به مصاف هم رفتند. «آنتونیو کونته» از آنجا که صعود تیمش قطعی شده بود به بازیکنان ذخیره خود میدان داد و تا دقیقه ۸۵ هم موفق شد با تساوی بدون گل مقابل جمهوری ایرلند ، بازی را پیش ببرد. اما در این دقیقه «روبرت برادی» دروازه لاجوردی پوشان را با ضربه سر باز کرد.

در پایان این مرحله تکلیف ۱۶ تیم راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه