سوژه داغ فردوسی پور برای برنامه این هفته 90/ بالاخره صندلی داغ به عادل رسید!

سوژه داغ فردوسی پور برای برنامه این هفته 90/ بالاخره صندلی داغ به عادل رسید!


اخبار,اخبارورزشی, فوتبال,برنامه 90


اخبار ورزشی  - سوژه داغ فردوسی پور برای برنامه این هفته 90/ بالاخره صندلی داغ به عادل رسید!

برنامه 90 هفته آینده طبق معمول هفته های گذشته پخش خواهد شد.

به گزارش جام نیوز، طی هفته های اخیر بحث های مطرح شده میان فدراسیون فوتبال و رسانه ملی مبنی بر حق پخش تلویزیونی رقابت های فوتبال داخلی به اوج خود رسیده و همین موضوع نیز موجب شده تا فدراسیون فوتبال اجازه ورود دوربین های صدا و سیما را به ورزشگاه ها ندهد.

بر همین اساس در هفته گذشته دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر ضبط تلویزیونی نشد و دیدارهای استقلال و پرسپولیس نیز بر خلاف روال معمول به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش نشد.


همین موضوع موجب شده است تا اخیرا در شبکه های اجتماعی شایعاتی مبنی بر عدم پخش برنامه 90 در هفته آینده در واکنش به مخالفت فدراسیون فوتبال با پخش زنده دیدارهای لیگ برتر مطرح شود.

این در شرایطی است که هفته آینده برنامه 90 همچون هفته های گذشته پخش خواهد شد و گفته می شود عادل فردوسی پور درباره موضوع حق پخش تلویزیونی رقابت های لیگ برتر با کارشناسان بحث کند.

 باید دید عادل که همیشه بالای سر خود حضور دو الهه عدالت را احساس می کند، آیا می تواند در میانه جنگ فدراسیون فوتبال و سازمان متبوعش طرف حق و انصاف را بگیرد یا خیر؟

شک نکنید که برآیند برنامه 90 این هفته تاثیر بسیاری بر جذب مخاطبان بیشتر و یا ریزش شدید انها خواهد داشت. پس با هم به انتظار دوشنبه آینده می نشینیم تا به حرکت عادل بر روی لبه تیغ نمره بدهیم.


 اخبار ورزشی  - جام نیوز
 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه