سیدجواد رفوگر درگذشت. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 23 دی 1394 15:02. رئیس و دبیر سابق فدراسیون کشتی، عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و رئیس انستیتو بین‌المللی کشتی دار فانی را وداع گفت. به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، سیدجواد رفوگر، پیشکسوت گرانقدر کشتی کشور، از اساتید برجسته تربیت بدنی در دانشگاه‌ها و مربی سابق تیم ملی، ظهر امروز و به دلیل بیماری دار فانی را در سن 66 سالگی را وداع گفت. جامعه کشتی کشور، درگذشت مرحوم رفوگر را به خانواده محترم ایشان و جامعه بزرگ ورزش و کشتی ت ...

سیدجواد رفوگر درگذشت

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 23 دی 1394 15:02


رئیس و دبیر سابق فدراسیون کشتی، عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و رئیس انستیتو بین‌المللی کشتی دار فانی را وداع گفت.

 اخبار,اخبار ورزشی, سیدجواد رفوگر

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، سیدجواد رفوگر، پیشکسوت گرانقدر کشتی کشور، از اساتید برجسته تربیت بدنی در دانشگاه‌ها و مربی سابق تیم ملی، ظهر امروز و به دلیل بیماری دار فانی را در سن 66 سالگی را وداع گفت.

جامعه کشتی کشور، درگذشت مرحوم رفوگر را به خانواده محترم ایشان و جامعه بزرگ ورزش و کشتی تسلیت می‌گوید و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم آرزوی غفران و علو درجات را دارد.

خبرگزاری فارس نیز این ضایعه را به خانواده رفوگر تسلیت می‌گوید.

زمان مراسم تشییع پیکر و ترحیم مرحوم رفوگر متعاقبا اعلام می‌شود.


  اخبار  ورزشی  -  فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه