شانزدهمین مدال طلا به اسبقی رسید/حسنی‌پور هم طلایی شد

شانزدهمین مدال طلا به اسبقی رسید/حسنی‌پور هم طلایی شد


اخبار,اخبارورزشی,فینال تکواندو

 

 اخبار ورزشی - شانزدهمین مدال طلا به اسبقی رسید

تکواندوکار وزن 68- كيلوگرم ایران با پیروزی مقابل حریف پینی در دیدار فینال تکواندو بازی‌های آسیایی اینچئون به مدال طلای این وزن دست یافت.

به گزارش  جام نیوز، رقابتهای تکواندو هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی صبح امروز پنجشنبه پیگیری شد که بهنام اسبقی نماینده وزن 68- کیلوگرم تیم ملی تکواندوی ایران پس از یک‌دور استراحت با "تینگ فان" از ویتنام مبارزه کرد و با پیروزی 9 بر صفر برابر وی به مرحله بعد رفت.

عضو تیم ملی تکواندو ایران در مرحله بعدی به مصاف تکواندوکاری از لبنان رفت و با پیروزی 4 بر صفر برابر وی به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و سپس با پیروزی 7 بر یک مقابل حریف قزاقستانی به دیدار نهایی این وزن راه یافت.

اسبقی، قهرمان جهان و آسيا در وزن 68- كيلوگرم در دیدار نهایی مقابل "هونگ" از چین قرار گرفت و ودر یک دیدار جذاب در ثانیه های پایانی توانست حریف چینی را شکست دهد و به مدال طلا برسد.
 

                               .....................................................

 
حسنی‌پور هم طلایی شد/ هفدهمین مدال به کاراته رسید

سعید حسنی‌پور با شکست نماینده هنگ‌کنگ مدال طلای بازی‌های آسیایی را در کاراته کسب کرد.

به گزارش فارس از اینچئون، سیزدهمین‌ روز از بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون در حالی امروز (‌پنج‌شنبه) پیگیری می‌شود که سعید‌ حسنی‌پور نماینده وزن 75- کیلوگرم تیم ملی کاراته در نخستین مبارزه خود به مصاف نماینده ازبکستان رفت و با شکست حریف خود به مرحله بعدی راه یافت. حسنی پور نماینده ازبکستان را با نتیجه  4 بر 2 شکست داد.

نماینده وزن 75 کیلوگرم تیم ملی در ادامه مسابقات به مصاف نماینده ویتنام رفت و با نتیجه 10 بر 2 حریف خود را شکست داد.

وی در فینال مقابل نماینده هنگ‌کنگ قرار گرفت و با پیروزی دو بر صفر در این مسابقه مدال هفدهم کاروان ورزش ایران در بازی‌های آسیایی را کسب کرد.
 
 اخبار ورزشی - جام نیوز ,فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه