تاریخ انتشار : دوشنبه, 20 شهریور 1396 21:32. وین رونی هنوز از بحران رسوایی اخلاقی خارج نشده است. او دو هفته پیش پس از وقت گذرانی با یک زن 29 ساله در هنگام رانندگی در حالت مستی بازداشت شد. به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از دیلی میل ، زندگی مشترک او در حال فروپاشی قرار گرفته، این در حالیست که او سه پسر و یک بچه در راه دیگر هم دارد. کالین رونی همسر وین این روزها به دلیل رسوایی شوهرش به شدت زیر ذره بین رسانه ها قرار دارد. او که از تعقیب خودش از سوی پاپاراتزی ها خسته شده در پیامی هشدار داده که ...

شرط همسر فوتبالیست مشهور: فوتبال را کنار بگذار!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 20 شهریور 1396 21:32


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,فوتبالیست مشهور

وین رونی هنوز از بحران رسوایی اخلاقی خارج نشده است. او دو هفته پیش پس از وقت گذرانی با یک زن 29 ساله در هنگام رانندگی در حالت مستی بازداشت شد.

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از دیلی میل ، زندگی مشترک او در حال فروپاشی قرار گرفته، این در حالیست که او سه پسر و یک بچه در راه دیگر هم دارد.

 

کالین رونی همسر وین این روزها به دلیل رسوایی شوهرش به شدت زیر ذره بین رسانه ها قرار دارد. او که از تعقیب خودش از سوی پاپاراتزی ها خسته شده در پیامی هشدار داده که حداقل در هنگام رانندگی دست از سر او بردارند چرا که سه کودک در اتومبیل او هستند.

 

کالین این روزها حلقه اش را در دیگر دستانش نمی اندازد و آخرین اخبار حاکی از این است که او قصد جدایی از همسر مشهورش را دارد. اما اکنون شنیده می شود که او برای شوهر خود شرط گذاشته است. کالین رونی از وین درخواست کرده فوتبال را کنار بگذارد و خانوادگی به آمریکا بروند.

 

رونی برترین گلزن ملی کشورش است. او هم اکنون در اورتون بازی می کند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه