شروع فصل نقل و انتقالات و شروع بازارگرمی بازیکنان. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 09:23. با شروع فصل نقل و انتقالات قیمت بسیاری از بازیکنان در حال تغییر کردن است. به گزارش خبرآنلاین؛ به نظر مسئله تغییر قیمت بازیکنان در فوتبال ایران هم رایج شده است. همانطور که در فوتبال اروپا انتقال 222 میلیون یورویی نیمار به پاری سن ژرمن تعادل بازار را جا به جا کرد. حالا انگار این موضوع در لیگ برتر ایران هم وجود دارد. به طوریکه یکی، دو قراداد هنگفت باعث شده اند بازیکنان شرایط جدیدی برای باشگاه ها ...

شروع فصل نقل و انتقالات و شروع بازارگرمی بازیکنان

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 09:23


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,فوتبال
با شروع فصل نقل و انتقالات قیمت بسیاری از بازیکنان در حال تغییر کردن است. 

به گزارش خبرآنلاین؛ به نظر مسئله تغییر قیمت بازیکنان در فوتبال ایران هم رایج شده است. همانطور که در فوتبال اروپا انتقال 222 میلیون یورویی نیمار به پاری سن ژرمن تعادل بازار را جا به جا کرد. حالا انگار این موضوع در لیگ برتر ایران هم وجود دارد. به طوریکه یکی، دو قراداد هنگفت باعث شده اند بازیکنان شرایط جدیدی برای باشگاه ها بگذارند. این نکته ای بود که سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن در مصاحبه روز گذشته خودش به آن اشاره کرد.

 

به طوریکه حتی بازیکن لیگ یکی پولی نزدیک به دو میلیارد از باشگاه طلب کرده. این اتفاق در عین اینکه قابل توجه است، نمی تواند قابل هضم باشد. چراکه اگر روند بازار نقل و انتقالاتی ایران تا این حد نوسان داشته باشد، کار باشگاه ها در آینده بسیار سخت خواهد بود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه