شمسایی : یک بازیکن جدید می‌گیریم/ از مصطفی نظری دلخور نیستم. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 21 تیر 1396 14:40. سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: ما در دو پست از جمله دروازه به بازیکن نیاز داریم که به زودی یک نفر را جذب می‌کنیم. وحید شمسایی در گفتگو با مهر، با بیان مطلب فوق درباره پیروزی سخت تاسیسات برابر هیات فوتبال استان قم در هفته سوم لیگ برتر فوتسال، گفت: ما با تیم ناشناخته ای بازی داشتیم که در دقایقی از بازی تیم تاسیسات را تحت فشار قرار داد. تیم ما در نیمه نخست عملکرد بهتری داشت ولی در نی ...

شمسایی : یک بازیکن جدید می‌گیریم/ از مصطفی نظری دلخور نیستم

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 21 تیر 1396 14:40


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , شمسایی

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: ما در دو پست از جمله دروازه به بازیکن نیاز داریم که به زودی یک نفر را جذب می‌کنیم.

وحید شمسایی در گفتگو با مهر، با بیان مطلب فوق درباره پیروزی سخت تاسیسات برابر هیات فوتبال استان قم در هفته سوم لیگ برتر فوتسال، گفت: ما با تیم ناشناخته ای بازی داشتیم که در دقایقی از بازی تیم تاسیسات را تحت فشار قرار داد. تیم ما در نیمه نخست عملکرد بهتری داشت ولی در نیمه دوم عملکردمان افت کرد که باید نقاط ضعفمان را برطرف کنیم.

 

وی افزود: دنبال بهانه و توجیه نیستم ولی سالن بازی به شدت گرم بود. وقتی وارد سالن شدیم، دمای آن ۵۲ درجه بود که انرژی را از بازیکنان ما گرفت.

 

سرمربی تاسیسات در خصوص اینکه تیمش در دیدار با هیات فوتبال سرعت لازم را نداشت و کُند عمل می کرد، خاطرنشان کرد: وقتی انرژی بازیکنان گرفته شود، همین می شود. ضمن اینکه ما ۴ بازیکن خود را در اختیار نداشتیم. اکثر بازیکنانمان مصدوم هستند و مجبوریم طوری بازی کنیم ��ه انرژی خود را در ادامه لیگ حفظ کنیم. بله، شاید در دقایقی از مسابقه بد عمل کردیم و کسانی که از بیرون کارمان را دنبال می کنند، حق دارند در این خصوص اظهار نظر کنند.

 

شمسایی درباره وضعیت مصطفی نظری که به طور موقت از این تیم کنار گذاشته شده است، گفت: نظری عضو تیم است و اتفاقی که رخ داد، فنی بود. قرار است نظری امروز با مسئولان باشگاه جلسه داشته باشد و صحبت کند.

 

وی در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است نظری تعهد بدهد و به تیم برگردد؟ گفت: نمی شود اسمش را تعهد دادن گذاشت. این یک موضوع بین باشگاه و نظری است. ما همه بازیکنان را به یک چشم نگاه می کنیم. بازیکنان جوان باید احترام بزرگترها را داشته باشند و بزرگترها هم باید احترام دیگران را نگه دارند. این یک ارتباط دو طرفه است.

 

سرمربی تاسیسات در خصوص اینکه آیا از نظری دلخوری دارد؟ گفت: هیچ دلخوری از مصطفی ندارم. بحث ما فنی بوده است و قرار شد او را برای بازی با هیات فوتبال قم نبریم. جای نگرانی نداریم. من مربی تیم هستم و باید پاسخگو باشم. هیچ ناراحتی وجود ندارد و باید حرفه ای فکر کنیم.

 

«آیا بحث جذب دروازه بان خارجی منتفی شده است؟» شمسایی در پاسخ به این سئوال، گفت: ما هر جایی که احساس نیاز کنیم، بازیکن می گیریم. باید از هیات مدیره باشگاه بخصوص آقای حلاجی هم تشکر کنم که با این شرایط سخت هر موقع نیاز داشتیم، در کنار تیم بوده است.

 

شمسایی در پایان درباره اینکه آیا الان شما در پست دروازه بانی احساس نیاز می کنید یا خیر؟ تاکید کرد: ما در دو پست که یکی از آنها دروازه بانی است، نیاز به بازیکن جدید داریم. مذاکراتی با یکی از بازیکنان مدنظرمان هم صورت گرفته و احتمالا توافق نهایی هم حاصل شود که این به روند مذاکرات باشگاه بستگی دارد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه