تاریخ انتشار : شنبه, 07 آذر 1394 16:47. دروازه بان اول پرسپولیس به دلیل عدم جلب رضایت مدیربرنامه های سابقش نمی تواند مقابل نفت به میدان برود. سوشا مکانی، دروازه بان اول پرسپولیس که به دلیل عدم پرداخت مطالبات مدیربرنامه سابقش از سوی کمیته انضباطی محکوم شده، برای بازی با نفت نمی تواند به میدان برود. او در بازی قبلی مقابل استقلال اهواز به دلیل رضایت موقت مدیربرنامه های سابقش توانست پرسپولیس را همراهی کند اما به نظر می رسد هنوز مشکلش را حل نکرده است. عبداللهی، دبیر کمیته انضباطی در این باره گفت: ...

شوک بزرگ به پرسپولیس؛ محرومیت ملی پوش مقابل نفت!

تاریخ انتشار : شنبه, 07 آذر 1394 16:47


اخبار,اخبار ورزشی,سوشا مکانی

دروازه بان اول پرسپولیس به دلیل عدم جلب رضایت مدیربرنامه های سابقش نمی تواند مقابل نفت به میدان برود.

سوشا مکانی، دروازه بان اول پرسپولیس که به دلیل عدم پرداخت مطالبات مدیربرنامه سابقش از سوی کمیته انضباطی محکوم شده، برای بازی با نفت نمی تواند به میدان برود.

او در بازی قبلی مقابل استقلال اهواز به دلیل رضایت موقت مدیربرنامه های سابقش توانست پرسپولیس را همراهی کند اما به نظر می رسد هنوز مشکلش را حل نکرده است.

عبداللهی، دبیر کمیته انضباطی در این باره گفت: «من اطلاع دقیقی از روند این پرونده ندارم اما هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده است. بدین ترتیب همان رای قبلی که محرومیت مکانی تا جلب رضایت شاکی اش بود، اجرا می شود.»

همچنین سیدرضا فیض بخش، مدیربرنامه های سابق سوشا مکانی در این گفت: «اگر شما خبر جدیدی دارید، من هم دارم. مکانی 3، 4 روز قبل با من تماس گرفت و گفت این مشکل را حلش کنیم اما دیگر از او خبری نشد. طبق آرای کمیته انضباطی این دروازه بان با این وضعیت مقابل نفت نمی تواند به میدان برود.»


این اتفاق می تواند شوک بزرگی برای پرسپولیس و برانکو در آستانه بازی حساس مقابل نفت باشد.

اخبار ورزشی - کاپ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه