تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 آبان 1394 22:00. رویانیان یک گل دیگر وارد دروازه پرسپولیس کرد؛. ماشین های میلیاردی که رویانیان در زمان مدیریت خود برای اغوای بازیکنان از آن استفاده می کرد اکنون به دردسری بزرگ برای این تیم تبدیل شده است. محمد رویانیان در زمان مدیریت خود در پرسپولیس و در طرحی عجیب با ارائه حواله هایی به بازیکنان سرشناس تیم در ازای بخشی از مبالغ قراردادشان آنها را به حضور در پرسپولیس ترغیب می کرد. موضوعی که در آن زمان تبدیل به تکذیبیه اصلی مدیران پرسپولیس و تکذیب این تیم تبدیل شده بو ...

شکایت از ماشین‌های لوکس پرسپولیسی‌ها

تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 آبان 1394 22:00


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید


رویانیان یک گل دیگر وارد دروازه پرسپولیس کرد؛
شکایت از ماشین‌های لوکس پرسپولیسی‌ها

ماشین های میلیاردی که رویانیان در زمان مدیریت خود برای اغوای بازیکنان از آن استفاده می کرد اکنون به دردسری بزرگ برای این تیم تبدیل شده است.

محمد رویانیان در زمان مدیریت خود در پرسپولیس و در طرحی عجیب با ارائه حواله هایی به بازیکنان سرشناس تیم در ازای بخشی از مبالغ قراردادشان آنها را به حضور در پرسپولیس ترغیب می کرد. موضوعی که در آن زمان تبدیل به تکذیبیه اصلی مدیران پرسپولیس و تکذیب این تیم تبدیل شده بود و رسانه ها مثل همیشه متهم به حاشیه سازی و نشر اکاذیب می‌شدند.

اکنون اما بعد از گذشت چند فصل از آن ماجرا، شاهکار مدیریتی رویانیان رو شده است. موضوع ماشین‌هایی که به ازای بخشی از مبلغ قرارداد به بازیکنان پرسپولیس داده شد و برخی از آنها سند نداشت.

ماجر از این قرار بود که دو سال پیش و در دوران مدیریت رویانیان، سعید شیرینی 10 دستگاه خودروی هوندا آکورد و سیویک از شرکت توان خودرو خریداری کرد. قرار شد مبلغ خرید این خودروها که یک میلیارد و چهارصد میلیون می‌شد توسط باشگاه به صورت نقد و اقساط پرداخت شود اما تا به امروز این شرکت  نتوانسته به پولش برسد.

حالا مسوولان این شرکت با ارائه شکواییه ای به مراجع قضایی به دنبال پس گرفتن اصل طلب خود و خسارات وارده هستند و اینگونه یک پرونده دیگر به پرونده‌های دوران مدیریت رویانیان اضافه شد.

متن نامه شرکت مزبور که در اختیار روزنامه ایران ورزشی قرار گرفته به شرح زیر است:

احتراما به عرض می‌رساند شرکت توان خودرو جی به پیشنهاد و درخواست‌های مکرر باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس در تاریخ 10/07/1392 اقدام به عقد قرارداد فروش 10 (ده) دستگاه خودرو سواری هوندا آکورد و سیویک نموده است که میزان بدهی باشگاه پرسپولیس و شرکت پیشکسوتان و مدیران وقت آن جناب آقای محمد رویانیان و سعید شیرینی در سال 1392 مبلغ چهارده میلیارد ریال بوده است و مقرر گردیده بود در زمان عقد قرارداد مبلغ 000/000/000/6 ریال به صورت نقد و الباقی طی هشت فقره چک به صورت ماهیانه و هر کدام یک میلیارد ریالی پرداخت گردد که متاسفانه مبلغ نقدی هم با تاخیر و حدود یک ماه پس از عقد قرارداد واصل گردید و ماجرا از آنجا بدتر و بدتر می‌گردد که تمامی چک‌های صادره از ایشان برگشت خورده و باشگاه و مدیران از عهده تعهدات خود برنیامدند و با دلایل واهی از پرداخت بدهی امتناع ورزیدند. این در حالی است که این خودروها در اختیار بازیکنان و کادر فنی قرار گرفته و حتی تعدادی از آنها از آن روز تا به حال شماره‌گذاری نشده است و متاسفانه تاکنون با گذشت مدت 2 سال و اندی هیچکس پاسخگوی طلب این شرکت و روشن شدن موضوع و بدهی آنان نمی‌باشد. بارها با مدیران اسبق و جدید و حتی هیات مدیره و مجموعه فعلی مدیریتی و نیز مجموعه سابق مذاکره و نامه‌نگاری گردیده و متاسفانه باز هم از پاسخگویی در مورد این مطلب امتناع می‌ورزند لذا خواهشمند است پس از بررسی موضوع در صورت صلاحدید با توجه به اینکه مالک اصلی باشگاه پرسپولیس دولت محترم و وزارت ورزش و جوانان می‌باشد و با توجه به وضعیت فعلی بازار و اینکه عدم پرداخت بدهی سنگین باشگاه پرسپولیس باعث ورشکستگی این مجموعه و نیز بیکار شدن حدودا چهل نفر کارمند خانم و آقا به صورت مستقیم و 200 (دویست) نفر غیرمستقیم که اکثرا در قشر جوانان می‌باشند، می‌گردد دستور فرمایید مدیران محترم نسبت به پرداخت اصل بدهی و همچنین خسارات تاخیر تادیه مربوط به دیرکرد بدهی تا زمان پرداخت اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

 

اخبار ورزشی - ورزش سه

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه