تاریخ انتشار : شنبه, 29 خرداد 1395 16:59. دو مدیر سابق باشگاه استقلال و پرسپولیس با شکایت باشگاه شان مواجه شده اند و باید در رابطه با مسائل مالی زمان خود پاسخ دهند. به گزارش ورزش سه، محمد رویانیان و علی فتح الله زاده که چند فصل قبل در راس مدیریت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال حضور داشتند، اکنون با شکایتی مبنی بر پرداخت میلیاردی به بازیکنان در زمان عقد قرارداد مواجه شده اند. اتفاقی که در آن زمان تکذیبیه های فراوانی درباره آن منتشر شد و اکنون به بزرگترین دردسر برای این دو مدیرعامل تبدیل شده است ...

شکایت وزارت ورزش از رویانیان و فتح الله‌زاده

تاریخ انتشار : شنبه, 29 خرداد 1395 16:59


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

دو مدیر سابق باشگاه استقلال و پرسپولیس با شکایت باشگاه شان مواجه شده اند و باید در رابطه با مسائل مالی زمان خود پاسخ دهند.

به گزارش ورزش سه، محمد رویانیان و علی فتح الله زاده که چند فصل قبل در راس مدیریت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال حضور داشتند، اکنون با شکایتی مبنی بر پرداخت میلیاردی به بازیکنان در زمان عقد قرارداد مواجه شده اند. اتفاقی که در آن زمان تکذیبیه های فراوانی درباره آن منتشر شد و اکنون به بزرگترین دردسر برای این دو مدیرعامل تبدیل شده است.

در این رابطه وزارت ورزش با ارسال نامه ای به سازمان بازرسی بابت این قضیه از آنها شکایت کرده و این شکواییه به دیوان عدالت اداری رفته و شکواییه ای تنظیم شده تا علی فتح الله زاده و محمد رویانیان برای پاسخ به اتهامات به دادسرای کارکنان دولت بروند.

اتهام این دو مدیر سابق استقلال و پرسپولیس پرداخت مبالغ میلیاردی به فوتبالیست هاست و البته این دو مدیر باسابقه فوتبال ایران هم پاسخ خود را در دو جلسه ای که در این دادسرا حضور یافته به قاضی پرونده داده اند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه