تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 15:00. مهاجم کروات تیم فوتبال استقلال با وجود عدم حضورش در ترکیب این تیم بهترین مهاجم آبی پوشان محسوب می‌شود. پروپیچ در طی زمان حضورش در ترکیب استقلال 4 گل به ثمر رسانده است. به گزارش تابناک،مهاجمان استقلال در این فصل، آمار گلزنی شبیه به هم دارند. هیچکدام از آن‌ها نتوانسته فوق العاده ظاهر شود و در عوض، همه آن‌ها سهم تقریبا ثابتی از گل‌های تیم‌شان داشته‌اند. بازی با گسترش فولاد که محسن کریمی گل دوم استقلال را زد، به نظر می‌رسید از لحاظ تعداد گل در دقیقه، ...

عجیب ولی واقعی؛ پروپیچ بهترین گلزن استقلال!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 15:00


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,پروپیچ

مهاجم کروات تیم فوتبال استقلال با وجود عدم حضورش در ترکیب این تیم بهترین مهاجم آبی پوشان محسوب می‌شود.

پروپیچ در طی زمان حضورش در ترکیب استقلال 4 گل به ثمر رسانده است.


به گزارش تابناک،مهاجمان استقلال در این فصل، آمار گلزنی شبیه به هم دارند. هیچکدام از آن‌ها نتوانسته فوق العاده ظاهر شود و در عوض، همه آن‌ها سهم تقریبا ثابتی از گل‌های تیم‌شان داشته‌اند. بازی با گسترش فولاد که محسن کریمی گل دوم استقلال را زد، به نظر می‌رسید از لحاظ تعداد گل در دقیقه، عنوان بهترین گلزن استقلال را در اختیار بگیرد. کریمی این فصل حدود 900 دقیقه برای استقلال بازی کرده و 5 گل زده است. میانگین یک گل، در هر 180 دقیقه. آمار کریمی از شهباززاده، انصاری و برزای بهتر بوده اما، یک نفر هست که از او هم آمار بهتری داشت باشد.

 

پرو پییچ که حضور در استقلال را از روی نیمکت آغاز کرد و خیلی زود دوباره به آن برگشت، این فصل فقط 315 دقیقه در زمین بوده است. مظلومی بجز بازی رفت با ذوب آهن، هیچوقت به پییچ 90 دقیقه کامل فرصت نداده اما این بازیکن کروات، نسبت به دقایق حضورش در زمین توانسته خوب برای این تیم گل بزند. پییچ، مجموعا 315 دقیقه در زمین بود و دو گل هم استقلال خوزستان و فولاد زد. میانگین هر 157 دقیقه یک گل، که از محسن کریمی هم آمار به مراتب بهتری محسوب می‌شود. مهاجم کروات استقلال، حداقل می‌تواند ادعا کند بهتر از شهباززاده و انصاری از زمان حضورش در زمین استفاده کرده است.

 

اخبار ورزشی - تابناک

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه