عزت‌اللهی: بازی با روسیه برای ایران افتخار است. تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 مهر 1396 14:55. هافبک تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با روسیه اعلام کرد: این دیدار می‌تواند به آمادگی ملی‌پوشان برای حضور قدرتمند در جام جهانی کمک کند. به گزارش ایسنا به نقل از اسپورت روسیه، دو تیم ملی روسیه و ایران امشب (سه‌شنبه) در شهر کازان در دیداری دوستانه برابر هم به میدان خواهند رفت. سعید عزت‌اللهی پیش از این دیدار گفت: بازی با روسیه برای ما اهمیت زیادی دارد. برای ما افتخار است که می‌خواهیم با میزبان جام ج ...

عزت‌اللهی: بازی با روسیه برای ایران افتخار است

تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 مهر 1396 14:55


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, عزت‌اللهی

هافبک تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با روسیه اعلام کرد: این دیدار می‌تواند به آمادگی ملی‌پوشان برای حضور قدرتمند در جام جهانی کمک کند. 

به گزارش ایسنا به نقل از اسپورت روسیه، دو تیم ملی روسیه و ایران امشب (سه‌شنبه) در شهر کازان در دیداری دوستانه برابر هم به میدان خواهند رفت. سعید عزت‌اللهی پیش از این دیدار گفت: بازی با روسیه برای ما اهمیت زیادی دارد. برای ما افتخار است که می‌خواهیم با میزبان جام جهانی بازی کنیم. هم ایران و هم روسیه در حال پیشرفت هستند و تیم‌های بهتری شده‌اند.

 

هافبک تیم ملی ایران درباره شرایط خود در لیگ روسیه، گفت: من خوشحالم که در لیگ روسیه بازی می‌کنم. این تجربه خیلی خوبی برای من است. پارسال فرصت بازی در لیگ قهرمانان را داشتم که خیلی برایم ارزشمند بود. البته سال سختی برایم بود اما حمایت کارلوس کی‌روش را احساس کردم و برای تیم ملی به صورت فیکس به میدان رفتم. الان تمام تمرکزم روی این است که در آمکار خودم را نشان دهم. فقط به جام جهانی فکر می‌کنم و می‌خواهم با آمادگی خیلی خوب تیم ملی ایران را در روسیه همراهی کنم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه