تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 تیر 1395 08:12. مدیرعامل شرکت استیل آذین واکنش نسبتا تندی را به پیوستن دو بازیکن پرسپولیس به ریزاسپور ترکیه نشان داده است. به گزارش جام نیـوز، حسین هدایتی واکنش تندی به جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان از پرسپولیس نشان داد. وی که قول و قرارهایی با طارمی گذاشته بود پس از شنیدن خبر انتقال وی و رضاییان به ریزاسپور ترکیه در مطلبی سراسر انتقاد، از این اتفاق ابراز تاسف کرد. وی در صفحه اجتماعی خود نوشت: «هر گردی گردو نمیشه و هر پرسپولیسی اسطوره نمیشه. یا رب روا مدار گد ...

عصبانیت شدید حسین هدایتی از اقدام طارمی و رضاییان

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 تیر 1395 08:12


مدیرعامل شرکت استیل آذین واکنش نسبتا تندی را به پیوستن دو بازیکن پرسپولیس به ریزاسپور ترکیه نشان داده است.

به گزارش جام نیـوز، حسین هدایتی واکنش تندی به جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان از پرسپولیس نشان داد. وی که قول و قرارهایی با طارمی گذاشته بود پس از شنیدن خبر انتقال وی و رضاییان به ریزاسپور ترکیه در مطلبی سراسر انتقاد، از این اتفاق ابراز تاسف کرد.

وی در صفحه اجتماعی خود نوشت: «هر گردی گردو نمیشه و هر پرسپولیسی اسطوره نمیشه. یا رب روا مدار گدا معتبر شود، گر معتبر شود زخدا بی خبر شود.»

هدایتی در ادامه عنوان کرد: «چقدر مگه بیشتر گیرش اومده طارمی یا رضاییان که حاضر شدند مردانگی خودشون رو به خاطرش زیر پا بزارن؟؟؟ اسطوره ی پرسپولیس شدن لیاقت می خواد که خیلی ها اون لیاقت رو به دست نمیارن.»

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,هدایتی

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه