تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 خرداد 1395 11:10. باشگاه صبای قم در حالی که روز گذشته از خرید قطعی سه بازیکن تیم نفت خبر داده بود، عقب نشینی کرد و این خبر را تغییر داد. به گزارش مهر، روز گذشته بود که سایت باشگاه صبای قم به صورت قطعی از خرید سه بازیکن نفت تهران خبر داد و نوشت: « با نظر علی دایی سرمربی تیم فوتبال صبای قم رضا علیاری، محمد دانشگر و امیرارسلان مطهری با عقد قرارداد رسمی به منظور همراهی نماینده فوتبال استان قم در مسابقات شانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جذب شدند. ...

عقب نشینی باشگاه صبا در جذب بازیکنان نفت تهران!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 خرداد 1395 11:10


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,نفت

باشگاه صبای قم در حالی که روز گذشته از خرید قطعی سه بازیکن تیم نفت خبر داده بود، عقب نشینی کرد و این خبر را تغییر داد.

به گزارش مهر، روز گذشته بود که سایت باشگاه صبای قم به صورت قطعی از خرید سه بازیکن نفت تهران خبر داد و نوشت: « با نظر علی دايی سرمربی تيم فوتبال صبای قم رضا علياری، محمد دانشگر و اميرارسلان مطهری با عقد قرارداد رسمی به منظور همراهی نماينده فوتبال استان قم در مسابقات شانزدهمين دوره رقابتهای ليگ برتر فوتبال باشگاه‌های كشور جذب شدند.»

بعد از انتشار این خبر بود که باشگاه نفت تهران اعلام کرد این مذاکره غیر قانونی است و بازیکنان نفت تهران حق جدایی از این تیم را ندارند.

باشگاه صبای قم هم پس از موضعگیری باشگاه نفت تهران، از این سه خرید خود عقب نشینی کرد و خبر جذب قطعی سه بازیکن خود را به خبر مذاکره با آنها تغییر داد: «با نظر علي دايي سرمربي تيم فوتبال صباي قم این باشگاه برای جذب سه بازیکن تیم نفت تهران شامل رضا علياري، محمد دانشگر و اميرارسلان مطهري به منظور همراهي نماينده فوتبال استان قم در مسابقات شانزدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور در حال مذاکره است و چنانچه نفت تهران به بخش خصوصی واگذار شود این سه بازیکن به صبای قم خواهند پیوست.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه