علیمنصور بیانیه نوشت. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 07 بهمن 1395 13:05. علیرضا منصوریان مربی استقلال در بیانیه‌ای از هوادارانش خواست برای حمایت از تیم به ورزشگاه آزادی بروند. به گزارش خبرآنلاین در بیانیه علیرضا منصوریان که سایت رسمی استقلال منتشر کرده،می‌خوانید:«از هواداران عزیز استقلال می خواهم در ماه سخت بهمن مثل همیشه یار و یاور و یار دوازدهم ما در روز جمعه باشند و تمام تمرکز خود را برای حمایت از تیم محبوب خود بگذارند و در مسائل حاشیه ای که این روزها مطرح می شود، توجهی نکنند. مهمترین مساله قبل ...

علیمنصور بیانیه نوشت

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 07 بهمن 1395 13:05


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , علیمنصور

علیرضا منصوریان مربی استقلال در بیانیه‌ای از هوادارانش خواست برای حمایت از تیم به ورزشگاه آزادی بروند.

به گزارش خبرآنلاین در بیانیه علیرضا منصوریان که سایت رسمی استقلال منتشر کرده،می‌خوانید:«از هواداران عزیز استقلال می خواهم در ماه سخت بهمن مثل همیشه یار و یاور و یار دوازدهم ما در روز جمعه باشند و تمام تمرکز خود را برای حمایت از تیم محبوب خود بگذارند و در مسائل حاشیه ای که این روزها مطرح می شود، توجهی نکنند.

 

مهمترین مساله قبل از هر چیز سربلندی نام و پرچم استقلال است و آرزوی ما نیز خوشحالی هواداران. ما سنگ بنای استقلال را با ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوانان جویای نام گذاشته ایم و نگذارید کسی با انرژی منفی استقلال را از مسیر اصلی خود خارج کند. وعده ما روز جمعه ساعت 16:45 ورزشگاه آزادی. چشم بازیکنان ما به روی سکوها و شما هواداران است و از شما می خواهم تا پایان بازی دست از حمایت از تیم محبوب خود برندارید.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه