علی علی‌پور و تنها نقطه‌ضعف فوتبالی‌اش. تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 فروردین 1397 12:57. مهاجم جوان تیم پرسپولیس شب گذشته در دیدار مقابل نسف قارشی چندان موفق نبود. به گزارش خبرآنلاین، علی علیپور هیچوقت تبدیل به یک مهره ناکار‌آمد برای پرسپولیس نخواهد شد. چون مهاجمی است که بیشتر از هرچیزی در زندگی‌اش چارچوب دروازه را می‌شناسد و در بدترین تگناها می‌تواند خودش را از زیر بار انتقادات نجات دهد. او آقای گل لیگ برتر است و بدون شک یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت پرسپولیس بعد از جدایی ستاره‌ای مثل طارمی ...

علی علی‌پور و تنها نقطه‌ضعف فوتبالی‌اش

تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 فروردين 1397 12:57


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , علی علی‌پور
مهاجم جوان تیم پرسپولیس شب گذشته در دیدار مقابل نسف قارشی چندان موفق نبود. 

به گزارش خبرآنلاین، علی علیپور هیچوقت تبدیل به یک مهره ناکار‌آمد برای پرسپولیس نخواهد شد. چون مهاجمی است که بیشتر از هرچیزی در زندگی‌اش چارچوب دروازه را می‌شناسد و در بدترین تگناها می‌تواند خودش را از زیر بار انتقادات نجات دهد.

 

او آقای گل لیگ برتر است و بدون شک یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت پرسپولیس بعد از جدایی ستاره‌ای مثل طارمی نیز به شمار می‌آید. اما مهاجم جوان و خوش‌آتیه پرسپولیس شاید در زندگی فوتبالی‌اش فقط یک نقطه‌ضعف داشته باشد. آن هم اینکه به سختی می‌شود یک روز تیم را به علیپور واگذار کرد. اگرچه فوتبال یک بازی تیمی است اما نقش محوری یک‌سری از بازیکنان در تیم‌‌ها همانقدر دیده می‌شود که میزان تاثیرگزاری‌شان در نتیجه بازی.

 

علیپور شاید بارها توانسته باشد نتیجه را برای پرسپولیس در لحظه‌های مختلف برگرداند، اما معمولا کسی نبوده که در روز بد تیم، جور همه را بکشد و شخص محور باشد. هرچند او در کنار همین یک نقطه‌ضعف پتانسیل‌های بسیار زیادی دارد که او را امروز به بهترین مهاجم لیگ برتر تبدیل کرده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه