علی کفاشیان به عنوان مشاور ارشد وعضو هیأت رئیسه فدراسیون منصوب شد. تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 شهریور 1396 11:57. رئیس فدراسیون دو و میدانی، علی کفاشیان را به عنوان مشاور ارشد خود و عضو هیأت رئیسه فدراسیون منصوب کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی، مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوو میدانی طی حکمی علی کفاشیان، پیشکسوت ارزنده دو و میدانی ایران و رئیس پیشین و موفق فدراسیون های دو ومیدانی و فوتبال را به عنوان مشاور ارشد و عضو هیات رئیسه فدراسیون منصوب کرد. کفاشیان دارای مدرک کارشناسی اقتصاد ...

علی کفاشیان به عنوان مشاور ارشد وعضو هیأت رئیسه فدراسیون منصوب شد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 شهریور 1396 11:57


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,علی کفاشیان

رئیس فدراسیون دو و میدانی، علی کفاشیان را به عنوان مشاور ارشد خود و عضو هیأت رئیسه فدراسیون منصوب کرد. 

به گزارش ایسنا و به نقل از  روابط عمومی، مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوو میدانی طی حکمی علی کفاشیان، پیشکسوت ارزنده دو و میدانی ایران و رئیس پیشین و موفق فدراسیون های دو ومیدانی و فوتبال را به عنوان مشاور ارشد و عضو هیات رئیسه فدراسیون منصوب کرد.

 

کفاشیان دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسان�� تجارت بین‌الملل از دانشگاه ماستریخت هلند است. از مهمترین پست‌های اجرایی وی می‌توان به مدیریت اداره نظارت ارز بانک مرکزی، معاون ورزشی و امور فدراسیون‌های سازمان تربیت بدنی ،دبیرکل کمیته ملی المپیک و ریاست در فدرسیون های دو و میدانی و فوتبال اشاره کرد. او از قهرمانان تیم ملی دوومیدانی در ۱۱۰ متر بامانع و ۴۰۰ متر بامانع کشور و رکورددار پیشین دوی ۱۱۰ متر با مانع ایران نیز بوده‌است.

 

در متن این حکم آمده است:

 

با استعانت از درگاه خداوند متعال و نظر به سوابق موفق مدیریتی جنابعالی در ورزش کشور و همچنین توانمندی های بارز شما در امر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به خانواده ورزش ایران، بدین وسیله به عنوان مشاور ارشد و عضو هیأت رئیسه فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه