تاریخ انتشار : شنبه, 04 اردیبهشت 1395 16:41. مدافع باتجربه استقلال بعد از اتفاقات هفته گذشته در ادامه فصل آبی پوشان را همراهی نخواهد کرد. به گزارش ورزش سه، بهرام افشارزاده در گفتگو با سایت رسمی استقلال، درباره وضعیت عمران زاده گفت: ظهر امروز (شنبه) جلسه ای با حنیف عمران زاده بازیکن خوب ،متعصب و دوست داشتنی استقلال داشتم . متاسفانه حنیف از مصدومیت کهنه ای رنج می برد که این اسیب دیدگی در دیدار های سنگین نیم فصل هم تشدید شد. افشارزاده ادامه داد: حنیف فعلا در حال فیزیوتراپی است و در جلسه امروز م ...

عمران زاده فصل را از دست داد

تاریخ انتشار : شنبه, 04 ارديبهشت 1395 16:41


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,عمران زاده

مدافع باتجربه استقلال بعد از اتفاقات هفته گذشته در ادامه فصل آبی پوشان را همراهی نخواهد کرد.

به گزارش ورزش سه، بهرام افشارزاده در گفتگو با سایت رسمی استقلال، درباره وضعیت عمران زاده گفت: ظهر امروز (شنبه) جلسه ای با حنیف عمران زاده بازیکن خوب ،متعصب و دوست داشتنی استقلال داشتم .متاسفانه حنیف از مصدومیت کهنه ای رنج می برد که این اسیب دیدگی در دیدار های سنگین نیم فصل هم تشدید شد.

افشارزاده ادامه داد: حنیف فعلا در حال فیزیوتراپی است و در جلسه امروز مشخص شد وی به دلیل مصدومیت توانایی همراهی استقلال را تا پایان فصل ندارد. سرپرست استقلال با تمجید از عملکرد مدافع تیمش اضافه کرد: حنیف فرزند استقلال است .او همواره با تعصبی مثال زدنی در بازی ها و حتی در تمرینات تیم حاضر شده است.

باشگاه استقلال هم همیشه قدر بازیکنان متعصب و غیرتمند خود را می داند. هر چند غیبت حنیف در بازی های پیش رو خبر بسیار بدی برای ما بود اما امیدوارم عمران زاده پس از رفع مصدومیت اش دوباره به خانه خودش برگردد.  به گفته افشارزاده، استقلال تا پایان فصل از بازیکنان جایگزین حنیف عمران زاده در خط دفاعی استفاده می کند.

 

اخبار ورزشی - ورزش سه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه