تاریخ انتشار : چهارشنبه, 02 تیر 1395 12:55. 4 ابرقدرت فوتبال اروپا در یکسوی جدول مسابقات قرار گرفتند. به گزارش خبرآنلاین؛ رقابت های یورو بسیار پیچیده شد و تمام غول ها به هم رسیدند. آلمان، اسپانیا، انگلیس و فرانسه 4 تیمی هستند که در یک سوی جدول حضور دارند و باید برای رسیدن به فینال، از پس دیگری بر بیایند. در یک طرف جدول، آلمان باید با اسلواکی بازی کند اما خبر بد این است که اگر آنها برنده باشند، باید با برنده دیدار ایتالیا و اسپانیا بازی کنند. برنده این مسابقه هم باید منتظر باشد تا احتمالا ...

غول ها به هم خوردند / فاجعه در یورو!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 02 تیر 1395 12:55


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,یورو

4 ابرقدرت فوتبال اروپا در یکسوی جدول مسابقات قرار گرفتند.

به گزارش خبرآنلاین؛ رقابت های یورو بسیار پیچیده شد و تمام غول ها به هم رسیدند. آلمان، اسپانیا، انگلیس و فرانسه 4 تیمی هستند که در یک سوی جدول حضور دارند و باید برای رسیدن به فینال، از پس دیگری بر بیایند. در یک طرف جدول، آلمان باید با اسلواکی بازی کند اما خبر بد این است که اگر آنها برنده باشند، باید با برنده دیدار ایتالیا و اسپانیا بازی کنند. برنده این مسابقه هم باید منتظر باشد تا احتمالا با فرانسه یا انگلیس بازی کند.

 

میزبان با ایرلند شمالی در مرحله بعد بازی دارد و اگر برنده این مسابقه شود باید با برنده بازی انگلیس و مجارستان یا ایسلند (البته با فرض برد پرتغال مقابل مجارستان)بازی کند.
اما در آن سوی جدول، شرایط کلا فرق دارد و قوی ترین تیم ها پرتغال(در صورت برد بازی امشب)، بلژیک و کرواسی هستند. این جدول باعث شده تا خیلی ها منتظر فینالی باشند که در یکسوی آن تیم بزرگی حضور ندارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه