فاش شدن مکالمه دردناک نیمار و مارسلو

فاش شدن مکالمه دردناک نیمار و مارسلو


اخبار,اخبار ورزشی ,تیم ملی برزیل

 

اخبار ورزشی - فاش شدن مکالمه دردناک نیمار و مارسلو

لوئیز فلیپه اسکولاری سرمربی تیم ملی برزیل امروز در یک مصاحبه فاش ساخت که نیمار در لحظه مصدومیتش رو به مارسلو گفته بود که پاهایش را حس نمی کند.

به گزارش آی‌اسپورت، اسکولاری صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد: «وقتی زونیگا به پشت نیمار ضربه زد و او از آسمان به زمین افتاد، بلافاصله به مارسلو که در نزدیکیش بود گفت که پاهایش را حس نمی کند.»

مارسلو با شنیدن این حرف وحشت زده شد و رو به نیمکت به ما گفت که سریع به دکتر بگویید که به زمین بیاید اما داور متوجه مصدومیت نیمار نشده بود و به همین دلیل پزشک تیم نمی توانست وارد زمین شود. لحظات ترسناک و غم انگیزی بود.»

اسکولاری ادامه داد: «همه شوکه بودیم. دیدن نیمار روی برانکارد در حالی که به آمبولانس منتقل می شد، اشک همه ما را در آورده بود. همه ناراحت بودیم و می توانم بگویم که دیدن چهره گریان نیمار برای ما یک فاجعه به تمام معنا بود.

نیمار سمبل تیم ما بود. بازیکنی که در تیم ما و هر تیم دیگری، تفاوت ها را رقم می زند. بازیکنی را از دست دادیم که به فقدان او اصلا فکر نمی کردیم. حالا باید در دو بازی آینده با نبود او کنار بیاییم.»

امروز پزشک تیم برزیل اعلام کرد که نیمار تا 10 روز دیگر درد در ناحیه کمر خود احساس می کند و پس از 30 الی 45 روز می تواند به بهبودی کامل برسد.

دکتر رونسو اضافه کرد که هیچ عوارض خطرناکی او را نه به عنوان فوتبالیست و نه به عنوان یک انسان تهدید نمی کند.

پس از بهبودی او می تواند به راحتی قدم بزند و به تدریج تمریناتش را از سر بگیرد. نیمار هم اکنون در منزل شخصی خود در سائوپائولو به سر می برد.

اخبار ورزشی - آی‌اسپورت

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه