تاریخ انتشار : یکشنبه, 27 خرداد 1397 18:00. سایت فاکس اسپورت در گزارشی به برتری ایران برابر مراکش در جام جهانی و دیدار سخت برابر اسپانیا اشاره کرد. به گزارش ایسنا به نقل از فاکس اسپورت تیم ملی فوتبال ایران باید در دومین دیدار خود در جام جهانی چهارشنبه به مصاف اسپانیا برود. فاکس اسپورت درباره تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی نوشت: افتتاحیه جام جهانی روز تلخی برای قاره آسیا بود. شکست سنگین ۵ بر صفر عربستان برابر روسیه باعث شد وجهه قاره آسیا تخریب شود. با این حال یک روز بعد از این بازی بود ک ...

فاکس اسپورت: ایران افتخار قاره آسیا در جام جهانی 2018

تاریخ انتشار : یکشنبه, 27 خرداد 1397 18:00


اخبار,اخبار ورزشی,تیم ملی فوتبال ایران

سایت فاکس اسپورت در گزارشی به برتری ایران برابر مراکش در جام جهانی و دیدار سخت برابر اسپانیا اشاره کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از فاکس اسپورت تیم ملی فوتبال ایران باید در دومین دیدار خود در جام جهانی چهارشنبه به مصاف اسپانیا برود.

 

فاکس اسپورت درباره تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی نوشت: افتتاحیه جام جهانی روز تلخی برای قاره آسیا بود. شکست سنگین ۵ بر صفر عربستان برابر روسیه باعث شد وجهه قاره آسیا تخریب شود. با این حال یک روز بعد از این بازی بود که تیم ملی فوتبال ایران برابر مراکش به میدان رفت. ایران تیمی نبود که مانند عربستان ۵ گل دریافت کند. بازی سازماندهی شده تیم ملی ایران و فرصت‌هایی که در این بازی به وجود آورد نشان داد که فوتبال ایران امید اول و افتخار آسیا در روسیه است.

 

تیم ملی ایران در دوره قبل جام جهانی هم همین عملکرد خوب را داشت و شاید اگر کمی هم شانس با این تیم همراه بود می‌توانست بهتر از این‌ها عمل کند و آرژانتین را متوقف کند. به نظر می‌رسد خدایان فوتبال طرف ایران بود. همان چیزی که در بازی با آرژانتین همراه ایران نبود و باعث شد مسی در دقیقه ۹۱ به ایران گل بزند. حالا ایران ��اید وارد یک آزمون به مراتب سخت‌تر شود و آن هم بازی برابر تیم مدعی اسپانیاست که قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ بوده است.

 

بازی ایران و اسپانیا چهارشنبه همین هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه