تاریخ انتشار : چهارشنبه, 11 فروردین 1395 15:48. در صورت هم‌گروهی ایران و عربستان در جام جهانی. در صورتی که کشورهای ایران و عربستان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی با هم هم‌گروه شوند، فدراسیون کشورمان به دنبال آن است تا تیم ملی فوتبال ایران در تهران میزبان سعودی‌ها باشد. به گزارش فارس، در صورتی که کشورهای ایران و عربستان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه با هم هم‌گروه شوند، فدراسیون کشورمان به دنبال آن است تا تیم ملی فوتبال ایران در تهران میزبان سعودی‌ها باشد. بر همین اساس و برای آ ...

فدراسیون ایران به دنبال میزبانی از سعودی‌ها در تهران / نامه به فیفا برای تصمیم‌گیری سریع

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 11 فروردين 1395 15:48


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,تیم ملی

در صورت هم‌گروهی ایران و عربستان در جام جهانی
فدراسیون ایران به دنبال میزبانی از سعودی‌ها در تهران / نامه به فیفا برای تصمیم‌گیری سریع

در صورتی که کشورهای ایران و عربستان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی با هم هم‌گروه شوند، فدراسیون کشورمان به دنبال آن است تا تیم ملی فوتبال ایران در تهران میزبان سعودی‌ها باشد.

به گزارش فارس، در صورتی که کشورهای ایران و عربستان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه با هم هم‌گروه شوند، فدراسیون کشورمان به دنبال آن است تا تیم ملی فوتبال ایران در تهران میزبان سعودی‌ها باشد.

بر همین اساس و برای آنکه مشکلات مربوط به برگزاری دیدارهای باشگاهی دو کشور در لیگ قهرمانان آسیا تکرار نشود، در صورتی که ایران و عربستان در یک گروه بیفتند، فدراسیون کشورمان طی نامه‌ای به فیفا این موضوع را اطلاع‌رسانی کرده تا هر چه سریع‌تر تصمیم‌گیری‌های لازم در این مورد از سوی فدراسیون جهانی فوتبال به عمل بیاید.

 

اخبار ورزشی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه