فدراسیون والیبال اعلام کرد: فعلا بلیط والیبال به خانم‌ها فروخته نمی شود

فدراسیون والیبال اعلام کرد: فعلا بلیط والیبال به خانم‌ها فروخته نمی شوداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

فدراسیون والیبال با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که به دلیل تکمیل ظرفیت تا اطلاع ثانوی خرید بلیط خانم ها انجام نخواهد شد.

بلیط فروشی مسابقات والیبال لیگ جهانی 2015 برای دو مسابقه ایران و آمریکا از صبح امروز به صورت آنلاین آغاز شد. البته این بلیط فروشی به سرعت تمام شد. فدراسیون والیبال ایران اطلاعیه ای در این خصوص صادر کرد و با اشاره به محدودیت فضای خانم ها در سالن از عدم فروش بلیط جایگاه خانم ها تا اطلاع ثانوی خبر داد.

متن اطلاعیه‌ منتشر شده در سایت فروش بلیط این مسابقات به شرح زیر است:

- به دلیل محدود بودن بخش‌های مربوط به خانم‌ها، تا اطلاع ثانوی، خرید بلیط خانم‌ها به دلیل تکمیل ظرفیت، انجام نخواهد شد.

- به علت متقاضی زیاد و گنجایش محدود ورزشگاه، بلیط به کسانی که زودتر به سامانه مراجعه کنند فروخته می‌شود. لذا از همه متقاضیانی که نمی‌توانند بلیط خریداری کنند، عذرخواهی می‌کنیم.

- حتما قبل از مراجعه به ورزشگاه از طریق رهگیری بلیط از کامل بودن فرآیند خرید مطمئن شوید.

- در صورت خرید بلیط موفق، حتما در روز مسابقه با در دست داشتن کارت عضویت سامانه و یا اصل کارت ملی حداقل دو ساعت قبل از شروع مسابقه در ورزشگاه حضور داشته باشید.

- در روز مسابقه تطبیق چهره با کارت ملی یا عضویت انجام می‌شود. لذا دارنده کارت ملی یا کارت عضویت خود باید به ورزشگاه مراجعه کند و واگذاری کارت ملی یا کارت عضویت، مجاز نبوده و از ورود افراد مذکور، جلوگیری می‌شود.

- به هیچ وجه، هیچ بلیطی در روز مسابقه درورزشگاه به فروش نمی‌رسد. تمام بلیط‌ها از طریق اینترنت و قبل از روز مسابقه فروخته می‌شود. از دوست‌داران عزیز تیم ملی والیبال تقاضا می‌کنیم در صورتی که بلیط اینترنتی تهیه نکرده‌اند، به هیچ وجه به ورزشگاه مراجعه نکنند.

- افراد دارای کارت عضویت، از تخفیف ۱٠ درصدی در خرید بلیط برخوردارند.

- ��ر صورت بروز مشکلات احتمالی و نیاز به پشتیبانی، با آدرس ایمیل support@faasaa.ir مکاتبه کنید و یا در صورت ضرورت با شماره‌ی ۶۶۹۱۹۲۳۶ تماس بگیرید.

 

اخبار ورزشی - ایسنا

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه