تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 دی 1396 19:09. راجر فدرر، تنیسور ۳۶ ساله و ستاره تنیس جهان که به زودی برای کسب قهرمانی گرند اسلم خود در ملبورن مسابقه خواهد داد، معتقد است که با این سن او فرد محبوب مسابقات اپن استرالیا نخواهد بود و نادال و جوکوویچ افراد محبوب اپن استرالیا خواهند بود. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از Breaking news، فدرر درباره حضورش در مسابقات اپن استرالیا امسال که از فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود، گفت‌: امسال امیدوارم که در راندهای اول پیروز شوم و بالا بروم. امسال با سال گذشته فرق دارد ...

فدرر: با ۳۶ سال سن دیگر فرد محبوب مسابقات نیستم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 دی 1396 19:09


اخبار,اخبار ورزشی,فدرر

راجر فدرر، تنیسور ۳۶ ساله و ستاره تنیس جهان که به زودی برای کسب قهرمانی گرند اسلم خود در ملبورن مسابقه خواهد داد، معتقد است که با این سن او فرد محبوب مسابقات اپن استرالیا نخواهد بود و نادال و جوکوویچ افراد محبوب اپن استرالیا خواهند بود.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از Breaking news،  فدرر درباره حضورش در مسابقات اپن استرالیا امسال که از فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود، گفت‌: امسال امیدوارم که در راندهای اول پیروز شوم و بالا بروم. امسال با سال گذشته فرق دارد که امیدوار بودم که حداقل یک بازی را ببرم. پارسال بیش‌تر به این فکر کردم که ببینم چه پیش می‌آید. شاید افرادی مانند نواک و استن واورینکا امسال چنین شرایطی داشته باشند. زمانی  که در قرعه‌کشی نام شما هست پس شانس دارید. سال گذشته بیش از آن چه انتقاد داشتم اتفاق افتاد. برای من مسابقه اپن استرالیا سال گذشته تورنمنت سال بود. این که از خودم هیچ انتظاری نداشتم بسیار خوب بود. با این سن فکر می‌کنم که دیگر فرد محبوب مسابقه نیستم. فکر می‌کنم افرادی مانند رافائل یا نواک می‌توانند افراد محبوب مسابقات باشند. این که به مسابقات بازگشته‌ام بسیار خوب است. خوشحالم که این جا هستم. سعی می‌کنم بهترین استفاده را ببرم.

 

راجر فدرر می‌تواند با رسیدن به بیستمین قهرمانی گرند اسلم خود بار دیگر مرد شماره یک تنیس جهان شود. با توجه به مشکل رافائل نادال در ناحیه زانو و غایب بودن شش ماه نواک جوکوویچ شانس زیادی برای قهرمانی فدرر وجود دارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه