تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 مرداد 1396 19:00. باشگاه استقلال تهران یک شاکی دیگر برای عدم پرداخت تعهداتش پیدا کرده که حال با نامه رسمی از فدراسیون فوتبال آسیا نلزم به پرداخت تعهدات عقب افتاده تا تاریخ مذکور است. به گزارش ایلنا، مجید غلام نژاد، بازیکن اسبق استقلال تهران هم راه کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان را پیش گرفت و به نوعی تا دید تنور داغ است، نان را چسباند. غلام نژاد نقش کلیدی در سایپای تحت هدایت علی دایی داشت و همین درخشش موجب شد تا برای مدتی جایگاه ثابتی در تیم ملی فوتبال هم داشته با ...

فرزندخوانده دایی، شاکی جدید استقلال؛ گل بود به سبزه نیز آراسته شد!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 مرداد 1396 19:00


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,استقلال

باشگاه استقلال تهران یک شاکی دیگر برای عدم پرداخت تعهداتش پیدا کرده که حال با نامه رسمی از فدراسیون فوتبال آسیا نلزم به پرداخت تعهدات عقب افتاده تا تاریخ مذکور است.

به گزارش ایلنا، مجید غلام نژاد، بازیکن اسبق استقلال تهران هم راه کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان را پیش گرفت و به نوعی تا دید تنور داغ است، نان را چسباند. غلام نژاد نقش کلیدی در سایپای تحت هدایت علی دایی داشت و همین درخشش موجب شد تا برای مدتی جایگاه ثابتی در تیم ملی فوتبال هم داشته باشد.

 

موضوع تکراری عدم پایند بودن باشگاه‌ها برای پرداخت مطالبات موجب شد تا این بازیکن با ارسال مدارکی به AFC اعلام کند که باشگاه استقلال تهران بدهی او را پرداخت نکرده و از این راه بتواند حقوقش را دریافت کند.

 

نامه غلام نژاد که دو روز پیش به فدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده بود امروز جوابش ارسال شد و طبق نامه AFC که یک نسخه‌اش در اختیار شاکی و دوتای آن به باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال ارسال شده تا تاریخ 31 آگوست (9 شهریور) فرصت هست تا مدارک توافق طرفین به AFC ارائه شود و در این رابطه استعلام نهایی در تاریخ اول سپتامبر از فدراسیون فوتبال ایران به فدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود.

 

در غیر این صورت باشگاه استقلال که پیش اوضاع مالی نامناسبی دارد با محرومیت جدی از سوی این فدراسیون مواجه شده و شاید از حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا منع شود.

 

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,استقلال

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه