تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 14:12. نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جمع هواداران معترض استقلال حاضر شد. به گزارش کاپ، در حالی که از صبح امروز تعدادی از هواداران استقلال با حضور مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی اعتراض خود را نسبت به تصمیمات وزیر ورزش اعلام کردند، یکی از نمایندگان در جمع آنها حضور پیدا کرد. نادر قاضی پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جمع هواداران استقلال حضور پیدا کرد و خطاب به آنها گفت: ما اعتراض شما را دیده ایم و مطمئنا به زودی این موضوع را ...

قاضی پور با حضور در جمع هواداران استقلال / اعتراض شما پیگیری می شود

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 14:12


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,قاضی پور

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جمع هواداران معترض استقلال حاضر شد.

به گزارش کاپ، در حالی که از صبح امروز تعدادی از هواداران استقلال با حضور مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی اعتراض خود را نسبت به تصمیمات وزیر ورزش اعلام کردند، یکی از نمایندگان در جمع آنها حضور پیدا کرد.

نادر قاضی پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جمع هواداران استقلال حضور پیدا کرد و خطاب به آنها گفت: ما اعتراض شما را دیده ایم و مطمئنا به زودی این موضوع را پیگیری می کنیم. من به شما قول پیگیری این موضوع را می دهم.

بعد از اظهارات نماینده مردم ارومیه هواداران استقلال بار دیگر علیه وزیر ورزش شعار دادند و او را به پرسپولیسی بودن متهم کردند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه