قرار گرفتن نام ابراهیموویچ در لیست منچستریونایتد برای لیگ قهرمانان. تاریخ انتشار : دوشنبه, 13 شهریور 1396 19:14. باشگاه منچستریونایتد نام ستاره سوئدی‌اش را در لیست خود برای حضور در رقابت‌های فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ قهرمانان اروپا قرار داد. به گزارش تسنیم، باشگاه منچستریونایتد عصر امروز (دوشنبه) لیستی 23 نفره از بازیکنان خود را برای شرکت در مسابقات فصل 18-2017 لیگ قهرمانان اروپا منتشر کرد. نکته جالب در لیست منتشر شده وجود نام زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی سرخپوشان است که اخیراً قرارداد یک ساله جدی ...

قرار گرفتن نام ابراهیموویچ در لیست منچستریونایتد برای لیگ قهرمانان

تاریخ انتشار : دوشنبه, 13 شهریور 1396 19:14


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,زلاتان ابراهیموویچ

باشگاه منچستریونایتد نام ستاره سوئدی‌اش را در لیست خود برای حضور در رقابت‌های فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ قهرمانان اروپا قرار داد.

به گزارش تسنیم، باشگاه منچستریونایتد عصر امروز (دوشنبه) لیستی 23 نفره از بازیکنان خود را برای شرکت در مسابقات فصل 18-2017 لیگ قهرمانان اروپا منتشر کرد. نکته جالب در لیست منتشر شده وجود نام زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی سرخپوشان است که اخیراً قرارداد یک ساله جدیدی را با شیاطین سرخ به امضا رسانده. ایبرا پیشرفت خیلی خوبی در روند ریکاوری‌اش داشته و گفته می‌شود بازگشت او به میادین مسابقه خیلی نزدیک است و قرار گرفتن نامش در این لیست هم تأییدی بر این موضوع است.

 

لیست 23 نفره منچستریونایتد برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان به این شرح است: داوید دخه‌آ، سرخیو رومرو، اریک بایلی، فیل جونز، مارکوس روخو، کریس اسمالینگ، دلی بلیند، لوک شاو، آنتونیو والنسیا، متئو دارمیان، پل پوگبا، خوان ماتا، جسی لینگارد، مایکل کریک، اشلی یانگ، آندر هررا، هنریک مخیتاریان، مروان فلینی، نمانیا ماتیچ، روملو لوکاکو، زلاتان ابرهیموویچ، آنتونی مارسیال و جیمز ویلسون.

 

منچستریونایتد در تاریخ 12 سپتامبر (21 شهریور) در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بازل سوئیس خواهد رفت.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه