قطری‌ها طارمی را حسابی تحویل گرفتند/ تصویر مهدی روی پوستر بازی با تراکتورسازی. تاریخ انتشار : یکشنبه, 29 بهمن 1396 15:26. فردا قرار است دو تیم الغرافه قطر و تراکتورسازی به مصاف یکدیگر بروند. به گزارش خبرآنلاین؛ فردا قرار است در هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا دو تیم تراکتورسازی ایران و الغرافه قطر به مصاف یکدیگر بروند. این دیدار در شهر دوحه و به میزبانی باشگاه قطری برگزار می شود اما یک نکته جالب توجه در این دیدار وجود دارد. نکته اینجاست که تیم الغرافه به تازگی مهدی طارمی را از پرسپولیس ...

قطری‌ها طارمی را حسابی تحویل گرفتند/ تصویر مهدی روی پوستر بازی با تراکتورسازی

تاریخ انتشار : یکشنبه, 29 بهمن 1396 15:26


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,طارمی
فردا قرار است دو تیم الغرافه قطر و تراکتورسازی به مصاف یکدیگر بروند. 

به گزارش خبرآنلاین؛ فردا قرار است در هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا دو تیم تراکتورسازی ایران و الغرافه قطر به مصاف یکدیگر بروند. این دیدار در شهر دوحه و به میزبانی باشگاه قطری برگزار می شود اما یک نکته جالب توجه در این دیدار وجود دارد. نکته اینجاست که تیم الغرافه به تازگی مهدی طارمی را از پرسپولیس به خدمت گرفته و ��ا توجه به شرایط مشخص است که باشگاه قطری برای این بازی روی طارمی حساب باز کرده است.

 

سرمربی الغرافه امروز در نشست خبری قبل از بازی تیمش با تراکتورسازی، طارمی را با خود به کنفرانس خبری برد و با این حرکت خود نشان داد که این مربی روی مهدی طارمی حساب ویژه ای باز کرده است. همچنین این باشگاه قطری پوستر بازی فردای خود را منتشر کرد که در آن عکس طارمی دیده می شود.

 

این بازی فردا از ساعت 18:30 به وقت تهران برگزار می شود.

 

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,طارمی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه