قطعه «موفقیت یه انتخابه» با صدای «هومن جاوید» منتشر شد

قطعه «موفقیت یه انتخابه» با صدای «هومن جاوید» منتشر شد

هومن جاوید ؛ خواننده و آهنگساز جوان کشورمان در گفت و گو با موسیقی پارس از همکاری خود در جایگاه خواننده با مجله موفقیت خبر داد و در این باره گفت: این همکاری در قالب یک قطعه با عنوان « ترانه موفقیت» صورت گرفته که با تهیه کنندگی و حمایت آقای احمد حلت به مرحله انجام رسیده است.

وی افزود: ترانه موفقیت با توجه به اهداف مجله موفقیت در جهت فرهنگسازی و ایجاد فضایی مبتنی بر مثبت اندیشی و امید به آینده تولید و اجرا شده است. همکارانی که در این مسیر من را همراهی کرده اند حمیدرضا صمدی به عنوان ترانه سرا و امید محرم زاده به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده اند. کورش بابایی نیز نوازندگی کمانچه در این قطعه را به عهده دارد . ضبط این اثر توسط کسری ابراهیمی و پیمان توسلی نیز میکس و مسترینگ آن را انجام داده است.

وی با بیان اینکه این اثر در آخرین سمینار موسسه موفقیت در شانزدهم اسفند ماه رونمایی شد، گفت: «ترانه موفقیت» در دو ورژن ، به عنوان هدیه عید نوروز تقدیم علاقه مندان به موسیقی خواهد شد. یک نسخه به صورت موسیقی و آواز به گونه رادیویی است و نسخه دیگر آن با بیان شیوا ، جملات و توصیه های انرژی بخش استاد حلت همراه است. در واقع با این ترانه شنونده ها به دریافت انرژی مثبت و گسترش آن به اطرافیان خویش دعوت می شوند.

جاوید درخصوص سبک این قطعه گفت: این قطعه در سبک الکترونیک هاوس و فضایی در سُل ماژور ساخته شده و مطمئن هستیم شنیدن آن حال همه را خوب می کند و به آنها روحیه ای مضاعف می دهد.

حال شما را به شنیدن این ترانه دعوت می کنیم:

«ترانه موفقیت»

Size: 11.88 Mb

мебель на заказ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه