تاریخ انتشار : یکشنبه, 18 بهمن 1394 18:09. مسئولیت این باخت با من است. قلعه‌نویی: تیم نتیجه نگیرد، من که هیچ علیه مورینیو هم شعار می‌دهند. سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: وقتی تیم نتیجه نگیرد، من که سهل است، علیه مورینیو هم شعار می‌دهند. به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی پس از باخت 2 بر یک تیمش مقابل پدیده مشهد اظهار کرد: به تیم پدیده تبریک می‌گویم. این تیم جنگنده ظاهر شد و از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کرد و برنده میدان شد ما در نیمه اول 4-5 موقعیت خوب گلزنی داشتیم ولی با بدشانسی ...

قلعه‌نویی: تیم نتیجه نگیرد، من که هیچ علیه مورینیو هم شعار می‌دهند!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 18 بهمن 1394 18:09


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

مسئولیت این باخت با من است
قلعه‌نویی: تیم نتیجه نگیرد، من که هیچ علیه مورینیو هم شعار می‌دهند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: وقتی تیم نتیجه نگیرد، من که سهل است، علیه مورینیو هم شعار می‌دهند.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی پس از باخت 2 بر یک تیمش مقابل پدیده مشهد اظهار کرد: به تیم پدیده تبریک می‌گویم. این تیم جنگنده ظاهر شد و از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کرد و برنده میدان شد ما در نیمه اول 4-5 موقعیت خوب گلزنی داشتیم ولی با بدشانسی مواجه شدیم. در نیمه دوم با توجه به شرایط جوی، همه چیز به شانس ربط داشت.

وی افزود: مسئولیت این باخت با من است. آقای عباسی هرچه را می‌خواستیم برای ما فراهم کرده و جای بهانه وجود ندارد.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: به اعتقاد من داور در نیمه اول باید یک پنالت�� به سود ما اعلام می‌کرد. البته هنوز فیلم بازی را ندیده‌ام و در مجموع به تیم داوری هم خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی تراکتورسازی بیان کرد: فوتبال نتیجه‌گراست و هرچند یک نیمه خوب کار کردیم ولی به بازی زیبا امتیاز نمی‌دهند و باید نتیجه بگیریم.

وی درباره شعار هواداران در پایان این مسابقه گفت: وقتی نتیجه نگیریم، طبیعی است که سکوها اعتراض می‌کنند و تا به وحدت جمعی نرسیم و کمک نکنیم که مشکلات تیم حل شود، من که سهل است علیه مورینیو هم شعار می‌دهند. امیدوارم با تمرین‌های بیشتر در بازی‌های آینده نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا غیر بومی بودن مدیرعامل تیم،‌ تراکتورسازی را دچار مشکل کرده گفت: بحث بومی و غیربومی در فوتبال روز دنیا بی معنی است و اگر غیر بومی بودن یک فرد را مشکل می‌دانیم پس دیگر بازیکن سرباز جذب نکنیم. این بحث‌ها فوتبال را عقب می‌اندازد.

قلعه‌نویی بیان کرد: برخی افراد به دنبال منافع خودشان هستند و ما این افرادی را که شعار می‌دهند به پای مردم بافرهنگ آذربایجان نمی‌گذاریم. می‌دانم که چند نفر به آن‌ها خط می‌دهند تا به منافعی که دنبالش هستند برسند و امیدوارم روزی به منافع خود دست یابند!

سرمربی تراکتورسازی در پایان گفت: فوتبال روز دنیا نتیجه گرا شده و تا وقتی که نتیجه خوبی نگیریم همین اعتراض‌ها و انتقادها ادامه دارد و باید تمرین‌های خود را ادامه دهیم تا به موفقیت برسیم. اگر روزی نتوانیم موفق شویم مجبوریم خداحافظی کرده این تیم را ترک کنیم.

 

اخبار ورزشی - ایسنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه