لهستان مقابل شاگردان کواچ زانو زد/ جشن 12 هزار نفری صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی

لهستان مقابل شاگردان کواچ زانو زد/ جشن 12 هزار نفری صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی


اخبار,لیگ جهانی والیبال

 

اخبار ورزشی  - لیگ جهانی والیبال 2014
لهستان مقابل شاگردان کواچ زانو زد/ جشن 12 هزار نفری صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی

تیم ملی والیبال ایران با برتری مقابل لهستان صعود خود به مرحله نهایی لیگ جهانی را قطعی کرد.

به گزارش فارس، تیم ملی والیبال ایران در دهمین دیدار خود در لیگ جهانی والیبال از ساعت 21 (یکشنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف لهستان رفت که در پایان توانست با نتیجه 3 بر صفر به برتری دست یابد و با 19 امتیاز برای اولین بار صعود خود به مرحله نهایی لیگ جهانی که در ایتالیا برگزار می‌شود را قطعی کند.

ایران با ترکیب شهرام محمودی، سعید معروف، فرهاد قائمی، سیدمحمد موسوی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجان‌پور به همراه فرهاد ظریف لیبرو وارد میدان شد. شاگردان کواچ در شروع ست اول بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و فاصله امتیازی خود را با حریف افزایش دادند هرچند که در امتیازات پایانی لهستان این فاصله را کاهش داد اما در پایان ایران توانست با نتیجه 25-22 به برتری برسد.

در ست دوم این لهستان بود که بازی را بهتر آغاز کرد و حتی توانست از حریف خود فاصله بگیرد اما شاگردان کواچ به خوبی توانستند به بازی برگردند و در پایان با نتیجه 25-20 به پیروزی دست یابند. در این ست شهرام محمودی به علت مصدومیت از زمین بازی بیرون رفت و امیر غفور جایگزین او شد.

در ست سوم نیز شاگردان کواچ مقابل حریف قدرتمند اروپایی خود با قدرت ظاهر شدند و با نتیجه 25-22 به پیروزی رسیدند تا با نتیجه 3 بر صفر لهستان را شکست دهند. 

تیم ملی والیبال ایران با کسب این پیروزی 19 امتیازی شد و با توجه به اختلاف 8 امتیازی با برزیل و لهستان و اینکه هر تیم 2 بازی دیگر تا پایان این مرحله دارد صعود شاگردان کواچ به مرحله نهایی لیگ جهانی قطعی شد.

جدول رده‌بندی این گروه به شرح زیر است:
1- ایتالیا 19 امتیاز
2- ایران 19 امتیاز
3- لهستان 11 امتیاز
4- برزیل 11 امتیاز
اخبار ورزشی - فارس

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه