تاریخ انتشار : شنبه, 13 خرداد 1396 10:47. عدم پرداخت مالیات بر قرارداد دو سال اخیر برانکو ایوانکوویچ می‌تواند تبدیل به دردسر تازه‌ای برای باشگاه پرسپولیس باشد. به گزارش مهر، یکی از بندهایی که به صراحت در قرارداد برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس قید شده است، تعهد به پرداخت مالیات قرارداد این مربی کروات توسط باشگاه پرسپولیس است. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس طی دو سال اخیر اقدامی در راستای پرداخت مالیات وی نکرده است. برانکو در حال حاضر خارج از ایران به سر می‌برد و گفته می شود که قرا ...

مالیات برانکو، دردسر جدید پرسپولیسی‌ها

تاریخ انتشار : شنبه, 13 خرداد 1396 10:47


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,برانکو

عدم پرداخت مالیات بر قرارداد دو سال اخیر برانکو ایوانکوویچ می‌تواند تبدیل به دردسر تازه‌ای برای باشگاه پرسپولیس باشد. 

به گزارش مهر، یکی از بندهایی که به صراحت در قرارداد برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس قید شده است، تعهد به پرداخت مالیات قرارداد این مربی کروات توسط باشگاه پرسپولیس است. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس طی دو سال اخیر اقدامی در راستای پرداخت مالیات وی نکرده است.

 

برانکو در حال حاضر خارج از ایران به سر می‌برد و گفته می شود که قرار است ۲۸ خرداد برای آغاز تمرینات سرخ پوشان به تهران بازگردد. باشگاه پرسپولیس هم باید قبل از آن که مالیات برانکو تبدیل به معضلی لاینحل شود، برای پرداخت آن اقدام نماید. 

 

سرمربی کروات تیم پرسپولیس پس از پیروزی بر لخویا و صعود به جمع ۸ تیم برتر آسیا با پرسپولیس عازم کشورش شد و مقرر گردید تا در روز ۲۸ خرداد به تهران بازگردد. 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه