مجازات سنگین برای کاپیتان آرژانتین/ لیونل مسی 4 جلسه محروم شد. تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 فروردین 1396 23:35. لیونل مسی، ستاره و کاپیتان تیم ملی آرژانتین از سوی فیفا 4 جلسه از همراهی آرژانتین محروم شد. به گزارش ورزش سه، به علت اعتراضات شدید و توهین به داور و کمک داور دیدار آرژانتین برابر شیلی، مسی 4 جلسه از همراهی تیم ملی کشورش محروم شد. با حکم کمیته انضباطی فیفا، مسی 4 جلسه محروم خواهد شد و دیدار امشب تیمش برابر بولیوی را نیز از دست داد. با این حساب، مسی در 4 بازی آینده آلبی سلسته غایب است ...

مجازات سنگین برای کاپیتان آرژانتین/ لیونل مسی 4 جلسه محروم شد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 فروردين 1396 23:35


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

لیونل مسی، ستاره و کاپیتان تیم ملی آرژانتین از سوی فیفا 4 جلسه از همراهی آرژانتین محروم شد.

به گزارش ورزش سه، به علت اعتراضات شدید و توهین به داور و کمک داور دیدار آرژانتین برابر شیلی، مسی 4 جلسه از همراهی تیم ملی کشورش محروم شد.

 

با حکم کمیته انضباطی فیفا، مسی 4 جلسه محروم خواهد شد و دیدار امشب تیمش برابر بولیوی را نیز از دست داد. با این حساب، مسی در 4 بازی آینده آلبی سلسته غایب است و تنها در دیدار آخر برابر اکوادور قادر به همراهی آرژانتین خواهد بود.

 

هفته گذشته و در جریان دیدار آرژانتین و شیلی که با تک گل مسی از روی نقطه پنالتی با یک گل به سود شاگردان بائوسا به پایان رسید، مسی در جریان بازی چند بار با داور مشاجره لفظی داشت و در پایان بازی نیز الفاظ تندی را به کمک داور این دیدار گفت.

 

آرژانتین که با پیروزی های اخیر شرایط بهتری در جدول پیدا کرده بود و با حضور در رتبه سوم، شانس خود را برای صعود افزایش داده بود، حالا بدون کاپیتان تاثیرگذار خود کار دشواری در ادامه مسیر خواهد داشت. همچنین لیونل مسی 8100 یورو نیز از سوی فیفا جریمه شده است.

 

فیفا در بیانه خود اعلام کرد که این تصمیم بر اساس قوانین و همانند موارد مشابه گذشته گرفته شده و امروز مسی و تیم ملی آرژانتین از آن مطلع شده اند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه