تاریخ انتشار : پنج شنبه, 12 مرداد 1396 17:09. مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می‌گوید که مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید نفت تهران صادر شد و برای این بازیکنان در دیدارهای لیگ برتر کارت بازی صادر می‌شود. فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت صدور مجوز ثبت قراردادهای بازیکنان جدید نفت تهران اظهار کرد: این مجوز دیشب (چهارشنبه) برای لیگ هفدهم صادر شد و آنها می‌توانند از بازیکنانش در بازی‌های این فصل استفاده کنند. پس از صدور مجوز باشگاه نفت، کارت بازی بازیکنان جدیدش را از سازمان ...

مجوز بازی بازیکنان جدید نفت تهران صادر شد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 12 مرداد 1396 17:09


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,نفت تهران

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می‌گوید که مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید نفت تهران صادر شد و برای این بازیکنان در دیدارهای لیگ برتر کارت بازی صادر می‌شود.

فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت صدور مجوز ثبت قراردادهای بازیکنان جدید نفت تهران اظهار کرد: این مجوز دیشب (چهارشنبه) برای لیگ هفدهم صادر شد و آنها می‌توانند از بازیکنانش در بازی‌های این فصل استفاده کنند.

 

پس از صدور مجوز باشگاه نفت، کارت بازی بازیکنان جدیدش را از سازمان لیگ دریافت کرد تا از آنها در دیدار امروز مقابل فولاد خوزستان استفاده کند.

 

مجتبی حق‌دوست، علی زینالی، شهاب عادلی، آقازمانی، بنگر، نصرتی، بیگ‌زاده، فشنگچی، کامدار، هوشیار، جهانبخش طاهر، آقایی، فرید محمدی زاده، عزتی، میلاد فراهانی و عیسی آل‌کثیر از جمله این بازیکنان هستند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه