مظلومی: امیدوارم بازهم حضور پرشور هواداران را ببینم. تاریخ انتشار : جمعه, 30 بهمن 1394 18:08. سرمربی تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد در بازی‌های آینده هم شاهد حضور پرشور تماشاگران این تیم در ورزشگاه باشد. به گزارش تسنیم، پرویز مظلومی پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل گسترش فولاد در نشست خبری حاضر شد و در خصوص این پیروزی اظهار داشت: این برد را به تیمم تبریک می‌گویم. باید از بازیکنانم تشکر کنم. ان‌شاءالله باز هم شاهد حضور پرشور تماشاگران باشیم تا بتوانیم در بازی‌های بعدی نیز پیروز شویم. و ...

مظلومی: امیدوارم بازهم حضور پرشور هواداران را ببینم

تاریخ انتشار : جمعه, 30 بهمن 1394 18:08


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد در بازی‌های آینده هم شاهد حضور پرشور تماشاگران این تیم در ورزشگاه باشد.

به گزارش تسنیم، پرویز مظلومی پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل گسترش فولاد در نشست خبری حاضر شد و در خصوص این پیروزی اظهار داشت: این برد را به تیمم تبریک می‌گویم. باید از بازیکنانم تشکر کنم. ان‌شاءالله باز هم شاهد حضور پرشور تماشاگران باشیم تا بتوانیم در بازی‌های بعدی نیز پیروز شویم.

وی همچنین به تمجید از تیم گسترش فولاد پرداخت و گفت: تیم گسترش فولاد تیم خوبی است و بازیکنانی تکنیکی دارد، اما تیم ما در نیمه اول کار را تمام کرد. برخی از بازیکنان مانند روزبه چشمی با پای آسیب‌دیده بازی کردند. معمولاً کمتر بازیکنی با این وضعیت بازی می‌کند. اسماعیلی هم در جریان بازی با آسیب‌دیدگی روبه‌رو شد و همین موضوع کار را برای ما دشوار کرد.

مظلومی ادامه داد: وقتی تیم حریف  10 نفره شد، بازیکنان ما کمی ملاحظه کردند، ولی در هر حال این پیروزی را به هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه نیز بتوانیم به همین منوال پیش برویم و به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. تیم حریف بعد از 10 نفره شدن می‌دانست که شکست خورده و به همین دلیل حمله می‌کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به این��ه تیمش می‌توانست گل‌های بیشتری در این بازی به ثمر برساند، خاطرنشان کرد: ما می‌توانستیم گل سوم را به گسترش فولاد بزنیم، اما بازیکن‌مان بی‌دقتی کرد. اگر آن توپ تبدیل به گل می‌شد کار ما در نیمه دوم آسان‌تر بود، اما گل نزدیم و بی‌تجربگی کردیم. البته تیم مقابل هم حریف آسانی نبود. آنها نیز حمله می‌کردند و توانستند یک گل را جبران کنند. به نظرم تیم ما خوب بازی کرد، اما بعد از مصدومیت دو نفر از هافبک‌های‌مان کمی شرایط تغییر کرد.

مظلومی درباره قضاوت رضا کرمانشاهی داور این مسابقه گفت: کرمانشاهی شجاعانه قضاوت کرد و باید به او تبریک بگویم، یک پنالتی هم برای گسترش فولاد گرفت که رحمتی شجاعانه مانع گل شدن آن پنالتی شد که بازی برگشت، اخطارها، خطاها، آفساید و همه چیز به جا بود و وقتی داوری خوب بوده نمی‌توان چیزی گفت، با اینکه کرمانشاهی یک پنالتی به ضرر ما گرفت و چند بازیکن ما را با اخطار جریمه کرد، اما قضاوتش  خوب بود و ایرادی نمی‌توان گرفت.

وی درباره اینکه فراز کمالوند گفته نتیجه عادلانه بازی تساوی 2-2 بود اظهار داشت: او نظر خودش را گفته و برای ما هم قابل احترام است اما ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

 

 به گزارش تسنیم، پرویز مظلومی پس از پایان کنفرانس در اعتراض به حجت‌الله بهمنی، مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفت: بسیاری از هواداران ما بیرون از ورزشگاه بودند و اجازه ندادند که وارد طبقه اول شوند. این در حالی بود که اگر اجازه می‌دادند طبقه اول هم پر می‌شد.

وی در مورد حضور فرهاد مجیدی اظهار داشت: باید از او تشکر کنم که به ورزشگاه آمد تا استقلال را حمایت کند. با حضور مجیدی بازیکنان و هواداران روحیه گرفتند و باعث شد این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم.

 

اخبار ورزشی - تسنیم

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه