تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 مرداد 1395 15:15. سرمربی استقلال امیدوار است با تغییراتی که در بازی با پیکان در ترکیب ایجاد می کند به اولین 3 امتیاز فصل خود برسد. به گزارش ورزش سه، علیرضا منصوریان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با پیکان پاسخ خبرنگاران را داد:. دیدار برابر پیکان؟. قبل از اینکه در باره دیدار صحبت کنم، باید به مجید جلالی برای سیصدمین بازی در لیگ برتر تبریک بگویم. امیدوارم عمر طولانی و با عزت داشته باشد. با تفکر جلالی رو به رو هستیم که در هر تیمی می رود می دانیم تیم های خوبی دارد ...

منصوریان: تیم‌های جلالی عقب نشینی نمی‌کنند

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 مرداد 1395 15:15


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,منصوریان

سرمربی استقلال امیدوار است با تغییراتی که در بازی با پیکان در ترکیب ایجاد می کند به اولین 3 امتیاز فصل خود برسد.

به گزارش ورزش سه، علیرضا منصوریان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با پیکان پاسخ خبرنگاران را داد:

دیدار برابر پیکان؟
قبل از اینکه در باره دیدار صحبت کنم، باید به مجید جلالی برای سیصدمین بازی در لیگ برتر تبریک بگویم. امیدوارم عمر طولانی و با عزت داشته باشد. با تفکر جلالی رو به رو هستیم که در هر تیمی می رود می دانیم تیم های خوبی دارد. تیم سمج و چغری است و در بازی قبل با اینکه سه گل خورد اما عقب نشینی نکرد و مستحکم بازی کرد. با اینکه مهمان هستیم به سه امتیاز بازی نیاز داریم و امیدواریم با برنامه ریزی که کردیم و شرایط خوبی که داریم سه امتیاز را کسب کنیم.

تعطیلات لیگ را چگونه می بیند؟
برنامه ما تا پایان سال مشخص است و نباید در این فضا ورود کنیم. دردسر برای تیم ملی که باید در جام جهانی 2018 حاضر شود درست نکنیم. ما بسیار انعطاف داریم و برای تمام تعطیلات لیگ آماده هستیم. ما زمانی آسیب میخوریم که این برنامه ریزی اعلام شده تغییر کند. از سازمان لیگ بابت برنامه ریزی خوب تشکر می کنیم.
 
افتخاری؟
به او خوش آمد می گویم و آرزوی موفقیت می کنم. مسیر استقلال و پرسپولیس و فدراسیون سخت و ناهموار است و امیدوارم شرایط به شکلی رقم بخورد که در مسیر رو به رشد استقلال تاثیر داشته باشد. امیدوارم موانع را رد کنیم و به سر منزل مقصود برسیم.
 
خط خوردن میثم مجیدی و افشین؟
اردو ما امروز در هتل شروع می شود و ما تصمیم داشت��م با 18 بازیکن به اردو برویم.

جدایی حاج محمدی؟
جدایی این بازیکن صحت ندارد و به شایعات توجه نکنید.

 بازی خوب اما بی نتیجه؟
فردا بچه های ما به لحاظ روحی و روانی و بدنی وضعیت خوبی خواهند داشت. در استقلال و پرسپولیس محکوم به برد هستیم زیرا برد برای هوادار مهم است. اگر این نتایج در نفت باشد که سال گذشته تکرار شد زیاد در چشم نبود اما حرف شما درست است که در این 2 تیم محکوم به برد هستی زیرا هوادار فوتبال ما را استقلال و پرسپولیس تشکیل می دهند و همه هوادار این دو تیم هستند. امیدوار هر سه امتیاز را کسب کنیم به ویژه که بازی به بازی بهتر شدیم و در دو بازی گذشته 16 موقعیت خلق کردیم که باید تبدیل به نتیجه مثبت بشود.
 
مشکلات زمین تمرین؟
در مورد زمین دیروز نیز گلایه کردم و شب نیز به رئیس باشگاه انتقال دادم. کمپ مرحوم حجازی باید دفتر اصلی باشگاه باشد و همه امکانات را در آنجا داشته باشیم. نزدیک به یک میلیارد از سرمایه ما هر سال می رود و اگر امکانات داشته باشیم می توانیم از این موضوع جلو گیری کنیم. من دیروز تمرین را سریع قطع کردم زیرا ابراهیمی و حیدری بهترین بازیکنان ایران هستند و اگر مصدوم شوند باید جوابگوی هوادار باشم. یک روز انتقاد کردم و عده ای ناراحت شدند اما نمی شود ما هر روز زمین را عوض کنیم. ایشان قول داد که زود مشکل زمین تمرین استقلال حل شود.

چرا امام رضا نمی روید؟
با دبیر و شهردار منطقه 18 صحبت کردم در این باره اما باید بگویم زمین چمن مصنوعی برای ما مناسب نیست و بیش از شش ماه برای آماده شدن زمین مناسب است. دسترسی محلی بازیکنان نیز مهم است و بازیکنان نمی توانند دو ساعت در ترافیک باشند تا با خستگی به خانه برگردند.
 
تا چه زمانی از استقلال حمایت خواهد شد؟ مانند پرسپولیس پارسال؟
از حمایتهای هواداران تشکر می کنم که قبل و بعد از بازی از ما حمایت کردند. از بزرگان خوب فوتبال که به روشهای گوناگون از ما حمایت کردند تشکر می کنم. از افرادی که انتقاد مستقیم و محکم می کنند نیز اجازه خواهم داد تا ادامه دهند تا به نقطه امیدواری برسیم. ضمن تشکر از افرادی که از من حمایت کردند مطمئن باشید مسیر استقلال عوض خواهد شد.


اتفاقات سال گذشته پرسپولیس برای ما اتفاقات خوبی است زیرا پرسپولیس سال گذشته مزد صبوری هواداران را گرفت. به همه هواداران قول می دهم که تیم با صلابتی خواهند دید و هواداران نا امیدی به خود راه ندهند.

تفاوت میان استقلال و پرسپولیس؟
فصل گذشته فرهنگ این تیم به سربلندی اش کمک کرد. بعد از بازی نفت و پرسپولیس هواداران این تیم برانکو و تیمش را تشویق کردند و ما هم باید در این مسیر حرکت کنیم. خرید های خوبی داشتیم و بازیکنان خوبی با توجه به آینده استقلال گرفتیم و سعی می کنیم زود اوج بگیریم.

ایراد در خط دفاعی؟
ما سه گل یکسان خوردیم و سعی کردیم در دیدار برابر پیکان این اشتباه تکرار نشود. پس از مشخص شدن وضعیت عمل کردن کنعانی ما یک دفاع وسط اضافه می کنیم. با یعقوب کریمی به یک نکته ی امیدوار کننده رسیدیم. با یعقوب جلسه داشتم و به او گفتم باید به تیم ملی باز گردد و به او امید زیادی دارم. یعقوب ما را امیدوار کرده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه