مهدی تاج: بعضی انتظارات کی‌روش در داخل کشور اجرایی نیست. تاریخ انتشار : شنبه, 08 آبان 1395 15:06. رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: سرمربی تیم ملی ایران انتظاراتی دارد که بعضی از آنها در داخل کشور اجرایی است و بعضی از آنها اجرایی نیست. به گزارش مهر، مهدی تاج درباره اختلافات پیش آمده بین کارلوس کی روش و امیر عابدینی در روزهای گذشته، گفت: دو سخنرانی صورت گرفته بود که باعث ایجاد حاشیه شد. من با آقای کی‌روش پنج ساعت جلسه داشتم که جلسه خوبی بود. وی افزود: همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت که این اتفاقات ...

مهدی تاج: بعضی انتظارات کی‌روش در داخل کشور اجرایی نیست

تاریخ انتشار : شنبه, 08 آبان 1395 15:06


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , تیم ملی

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: سرمربی تیم ملی ایران انتظاراتی دارد که بعضی از آنها در داخل کشور اجرایی است و بعضی از آنها اجرایی نیست.

 به گزارش مهر، مهدی تاج درباره اختلافات پیش آمده بین کارلوس کی روش و امیر عابدینی در روزهای گذشته، گفت: دو سخنرانی صورت گرفته بود که باعث ایجاد حاشیه شد. من با آقای کی‌روش پنج ساعت جلسه داشتم که جلسه خوبی بود.

 

وی افزود: همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت که این اتفاقات افتاد. عابدینی هم نظر داشت و گفته بود بعد از بازی با سوریه باید صحبت کنیم. او هیچ صحبت خاصی با من در این ارتباط نداشت.

 

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین با اشاره به لغو بازی دوستانه ایران با تایلند و فراهم نشدن بازی با سنگاپور، تاکید کرد: سرمربی تیم ملی انتظاراتی دارد که بعضی از آنها در داخل کشور اجرایی است و بعضی از آنها اینطور نیست.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه