میاچ جانشین باقری می‌شود / کریم همچنان به دنبال تسویه حساب با پرسپولیس است

میاچ جانشین باقری می‌شود / کریم همچنان به دنبال تسویه حساب با پرسپولیس است


اخبار,اخبار ورزشی ,كریم باقری

 

اخبار ورزشی - میاچ جانشین باقری می‌شود / کریم همچنان به دنبال تسویه حساب با پرسپولیس است

میاچ به تهران می‌آید تا دستیار علی دایی در پرسپولیس شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ کریم باقری از پرسپولیس جدا می‌شود تا میاچ جای او را بگیرد. جدایی از پرسپولیس تصمیمی است که خود باقری گرفته.

 

مشکل کریم باقری با پرسپولیسی‌ها این است که او از رقم قرارداد فصل گذشته‌اش درصد کمی را گرفته و می‌خواهد باقی‌مانده آن را بگیرد. باقری فصل گذشته با پرسپولیس قرارداد 180 میلیون تومانی بسته بود و در کنار آن هم یک قرارداد متمم با رویانیان بست که رقم قرارداد او را به 550 میلیون تومان می‌رساند. اما باقری تا این لحظه فقط 27 درصد از قرارداد خود که 148 میلیون تومان می‌شود را دریافت کرده.


با این حساب او نسبت به همه اعضای تیم پول کمتری گرفته است. به همین دلیل باقری با رحیمی جلسه‌ای گذاشت و از او درخواست کرد که باقی مانده قراردادش را بدهند. مدیران باشگاه پرسپولیس هم به باقری قول دادند که پول او را بدهند اما باقری می‌گوید این روزها هرچه با رحیمی تماس می‌گیرد مدیرعامل پرسپولیس جواب او را نمی‌دهد.


از طرفی می‌گوید حتی اگر پولش را از پرسپولیس بگیرد، مشخص نیست که دایی تمایل داشته باشد او همچنان در کنارش کار کند چراکه تیم تمریناتش را مدت‌هاست شروع کرده و حتی به اردوی اردبیل هم رفته. ضمن اینکه میاچ هم در حال سفر به تهران است تا با باشگاه پرسپولیس برای حضور در کادر فنی این تیم مذاکره کند. با توجه به اینکه دایی به میاچ اعتقادی ویژه دارد، به احتمال فراوان قرارداد میاچ با سرخپوشان در اولین فرصت امضا خواهد شد.

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه