تاریخ انتشار : یکشنبه, 25 تیر 1396 20:40. بیشتر هواداران رئال مادرید معتقدند که مهاجم جوان فرانسوی با این تیم قرارداد امضا نخواهد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کیلیان ام‌باپه یکی از پرخبرترین بازیکنان در فصل نقل و انتقالات تابستانی است. مهاجم جوان موناکو مد نظر تیم‌های بزرگ جهان است. یکی از این تیم‌ها رئال مادرید است. به همین خاطر رسانه اسپانیایی آس یک نظرسنجی در سایت خود قرار داد و از هواداران پرسید که آیا ام‌باپه با مادرید قرارداد امضا می‌کند یا خیر؟. ۶۲ درصد کاربران (۱۵. ۷۷۲ نفر) ...

ناامیدی هواداران رئال مادرید از حضور ام‌باپه در این تیم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 25 تیر 1396 20:40


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,کیلیان ام‌باپه

بیشتر هواداران رئال مادرید معتقدند که مهاجم جوان فرانسوی با این تیم قرارداد امضا نخواهد کرد.

 به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کیلیان ام‌باپه یکی از پرخبرترین بازیکنان در فصل نقل و انتقالات تابستانی است. مهاجم جوان موناکو مد نظر تیم‌های بزرگ جهان است. یکی از این تیم‌ها رئال مادرید است. به همین خاطر رسانه اسپانیایی آس یک نظرسنجی در سایت خود قرار داد و از هواداران پرسید که آیا ام‌باپه با مادرید قرارداد امضا می‌کند یا خیر؟

 

۶۲ درصد کاربران (۱۵.۷۷۲ نفر) معتقد بودند که این اتفاق نخواهد افتاد. تنها ۳۸ درصد (۹.۷۶۲ نفر) باور دارند که ام‌باپه در این فصل پیراهن مادرید را بر تن خواهد کرد.

 

علاوه بر مادرید، تیم‌های بزرگی چون پاری سن ژرمن و منچسترسیتی خواهان این بازیکن هستند. این در حالی است که دیمیتری ریبولوف (مالک باشگاه موناکو) پیشنهاد خوبی برای تمدید قرارداد به بازیکن فرانسوی داده تا این بازیکن بماند؛ او می‌خواهد سالیانه ۸ میلیون یورو به ام‌باپه بدهد.

 

باشگاه ��ئال مادرید و زین‌الدین زیدان خواهان این بازیکن هستند اما نه به هر قیمتی. با وجود مثلث BBC در مادرید، مهاجم جوان فرانسوی جایی در ترکیب اصلی این تیم نخواهد داشت.

 

باشگاه اسپانیایی، پیشنهاد ۶ میلیون یورو در سال را به او ارائه داده اما قابل مقایسه با پیشنهاد ۱۲ میلیون یورویی پاری سن ژرمن نیست. از طرفی پپ گواردیولا خواهان این بازیکن است تا خط حمله منچسترسیتی را تقویت کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه