ناگفته‌های قهرمان پرورش اندامی که در تلگرام به قتل رسید!. تاریخ انتشار : شنبه, 30 آبان 1394 13:35. قهرمان پرورش اندام کشور که گفته شده بود کشته شده است قتل خود را تکذیب کرد. بابک محمدی اهل سنندج که غیر از ورزش حرفه ای، خوانندگی هم می کند خبر قتلش را تکذیب کرده و فرد کشته شده را شبیه خود معرفی کرده است. گزیده ای از صحبت های او را بخوانید:. ♦️چهارشنبه صبح بود که یکی از دوستانم به من زنگ زد و گفت تو هنوز زنده‌ای؟ من هم با تعجب گفتم که انتظار داشتی مرده باشم و بعد او ماجرا را برایم تعریف کرد و ...

ناگفته‌های قهرمان پرورش اندامی که در تلگرام به قتل رسید!

تاریخ انتشار : شنبه, 30 آبان 1394 13:35


اخبار,اخبار ورزشی,بابک محمدی

قهرمان پرورش اندام کشور که گفته شده بود کشته شده است قتل خود را تکذیب کرد.

  بابک محمدی اهل سنندج که غیر از ورزش حرفه ای، خوانندگی هم می کند خبر قتلش را تکذیب کرده و فرد کشته شده را شبیه خود معرفی کرده است. گزیده ای از صحبت های او را بخوانید:

♦️چهارشنبه صبح بود که یکی از دوستانم به من زنگ زد و گفت تو هنوز زنده‌ای؟ من هم با تعجب گفتم که انتظار داشتی مرده باشم و بعد او ماجرا را برایم تعریف کرد و بسیار تعجب کردم.

♦️ بعد از اینکه تماس‌ها زیاد شد سریع به خانواده‌‌ام زنگ زدم و آنها را در جریان گذاشتم.

♦️ یکی از دوستانم آن عکس عجیب را برایم فرستاد. آن فرد مرحوم بسیار شبیه من بود و جالب است که کنار او عکس دوران قهرمانی من را انداخته بودند که از این نظر بسیار شبیه هم بودیم.

♦️ عده‌ای از دوستانم دم در منزل ما آمدند تا ببینند پارچه مشکی نصب شده یا نه ولی من به همه توضیح دادم که آن عکس فقط تشابه چهره بوده است.

♦️ مهمترین حسنی که ماجرا برایم داشت، این بود که دوستان خوبی پیدا کردم ولی باور کنید که اصلا در این روزها آرامش ��داشتم. یک نفر ساعت 3:30 صبح به من زنگ زد و من چون می‌دانستم همه نگران هستند، مجبور بودم جواب تلفنم را بدهم. خیلی روزهای سختی را پشت سر گذاشتم.

 

 اخبار ورزشی  -  تابناک 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه