نبرد "مهدی طارمی" و "عمر السومه" در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 مرداد 1396 09:49. سایت AFC به جدال مهدی طارمی و عمر السومه در بازی پرسپولیس و الاهلی پرداخت. به گزارش ایسنا، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم پرسپولیس و الاهلی عربستان در شرایطی مقابل هم بازی می‌کنند که دو ستاره آنها یعنی مهدی طارمی و عمر السومه را در اختیار دارند. مهدی طارمی در سال 2014 به پرسپولیس پیوست و در اولین حضور در لیگ قهرمانان آسیا یک گل به ثمر رساند، ولی امسال او توانسته ن ...

نبرد "مهدی طارمی" و "عمر السومه" در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 مرداد 1396 09:49


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,مهدی طارمی

سایت AFC به جدال مهدی طارمی و عمر السومه در بازی پرسپولیس و الاهلی پرداخت.

 به گزارش ایسنا، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم پرسپولیس و الاهلی عربستان در شرایطی مقابل هم بازی می‌کنند که دو ستاره آنها یعنی مهدی طارمی و عمر السومه را در اختیار دارند. مهدی طارمی در سال 2014 به پرسپولیس پیوست و در اولین حضور در لیگ قهرمانان آسیا یک گل به ثمر رساند، ولی امسال او توانسته نیمی از گل‌های تیمش را در آسیا به نام خود ثبت کند.

 

در طرف مقابل عمر السومه برترین گلزن لیگ عربستان در 3 فصل پیاپی در 71 بازی در لیگ 73 گل به ثمر رسانده است و سال گذشته به تیم اهل جده کمک کرد بعد از 32 سال قهرمان لیگ داخلی شود. مصدومیت مانع حضور کامل او در آسیا شد با این حال در 5 بازی 4 گل زده است.

 

با این حال شیوه بازی طارمی طوری است که اگر به خوبی حمایت نشود نمی‌تواند گلزنی کند و تیم دچار مشکل در گلزنی می شود.

 

السومه نیز امسال یک گل به تیم ایرانی زده است. او هر 112 دقیقه در آسیا گل زده و می‌تواند امیدوار باشد حداقل یک گل به پرسپولیس بزند.

 

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,مهدی طارمی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه