نتایج ایران در روز پنجم بازی‌های آسیایی

نتایج ایران در روز پنجم بازی‌های آسیایی


اخبار,اخبار ورزشی , بازی‌های آسیایی

 

اخبار ورزشی - نتایج ایران در روز پنجم بازی‌های آسیایی

نمایندگان ایران در پنجمین روز بازی‌های آسیایی یک مدال طلا، چهار نقره و یک مدال برنز کسب کردند.

به گزارش ایسنا، هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون امروز وارد پنجمین روز برگزاری خود شد و نمایندگان ایران روز پرکار و البته پر مدالی را پشت سر گذاشتند.. ملی پوشان در رشته‌های ووشو، قایقرانی، شنا، شمشیر بازی، ژیمناستیک و تیر اندازی، بدمینتون، بوکس، بسکتبال، هندبال و وزنه‌برداری به رقابت با حریفان خود پرداختند که نتایج ملی پوشان ایران به شرح زیر است:

تیراندازی
تفنگ خفیف درازکش 50 متر زنان: مه لقا جام بزرگ با اختلاف 0.4 و کسب امتیاز 602.2 رتبه چهارم را بدست آورد و از کسب مدال بازماند.

در این رشته دینا فرزادخواه سی‌ویکم شد و الهه احمدی در مکان سی‌وچهارم قرار گرفت. تیم ایران در مجموع هشتم شد.

قایقرانی
روئینگ تک نفره زنان: در مرحله فینال نازنین رحمانی پس از پاروزنان کره جنوبی، هنگ کنگ و ویتنام با ثبت زمان 9 دقیقه و 34 ثانیه در رده چهارم قرار گرفت.

روئینگ چهار نفره سبک وزن زنان: تیم ایران با ترکیب سولماز عباسی، حمیرا برزگر، نازنین ملایی و مهسا جاور موفق شد به مدال برنز بازیهای آسیایی دست یابد.

روئینگ چهار نفره مردان: تیم ایران با ترکیب سیاوش سعیدی، خشایار عباس آبادی، مسعود فتحی و صابر نادری با زمان 6 دقیقه و 42 ثانیه و 70 صدم ثانیه چهارم شد.

روئینگ سبک وزن مردان: در مرحله فینال عاقل حبیبیان در حالی که رقابت بسیار نزدیکی با ملی پوش هند برای مدال برنز داشت، با زمان 7 دقیقه و 27 ثانیه و 67 صدم ثانیه در رده چهارم قرار گرفت.

شمشیربازی
تیمی اسلحه سابر: ایران با ترکیب مجتبی عابدینی، فرزاد باهرارسباران، علی پاکدامن و محمد رهبری با نتیجه 45 بر 19 به پیروزی رسید و به جمع چهار تیم برتر رقابت‌ها راه پیدا کرد . ایران در نیمه نهایی چین را با نتیجه 45بر44 شکست داد و راهی فینال بازی ها شد. ملی پوشان ایران در دیدار نهایی 45 بر 26 برابر کره جنوبی قهرمان المپیک لندن مغلوب شدند و به مدال نقره رسیدند.

شنا
4 در 100 متر مختلط: تیم ایران با ترکیب چاووشی‌فر، جلالی،‌ انصاری و میرزایی با ثبت زمان 3 دقیقه و 29 ثانیه و 65 صدم ثانیه در مجموع نهم شد.

100 متر پروانه: مهدی انصاری با ثبت زمان 57 ثانیه و 18 صدم ثانیه در مرحله مقدماتی ششم و در مجموع در رده نوزدهم قرار گرفت و از راهیابی به فینال بازماند.

100 متر قورباغه: آریا نسیمی‌شاد در رقابتهای مقدماتی با زما�� 1 دقیقه و 2 ثانیه و 2 صدم ثانیه در بین هشت شرکت کننده،‌ هشتم شد و از راهیابی به فینال بازماند. او در مجموع در رده 24 قرار گرفت.

بدمینتون
ثریا آقایی در اولین مسابقه اش در بازیهای آسیایی موفق شد باتار از مغولستان را دو بر صفر (21-3 و 21-5) شکست دهد و به جمع 32 نفر پایانی برسد.

ووشو
ساندا زنان: در وزن 52- کیلوگرم الهه منصوریان دو بر صفر مقابل"ژانگ لو آن" از چین شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

ساندا مردان: در 65- کیلوگرم محسن محمد سیفی در یک مبارزه تماشایی "ریشات لیونشو" از قزاقستان را شکست داد و طلای خود در بازیهای آسیایی 2010 گوانگجو را تکرار کرد.

در وزن 75- کیلوگرم مردان حمیدرضا لادور مقابل " کیم میون جین" از کره جنوبی شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

بسکتبال
ایران در نخستین دیدارش به مصاف هند رفت و با نتیجه 76 بر 41 به پیروزی رسید تا نخستین گامش را محکم بردارد.

هندبال
تیم ملی هندبال ایران در سومین دیدارش از بازی های آسیایی به مصاف عمان رفت و 26 بر 25 مغلوب عمان شد.

وزنه برداری
در دسته 85 کیلوگرم کیانوش رستمی به مدال نقره رسید و رسول تقیان در رده چهارم ایستاد.

ژیمناستیک
خرک حلقه: سعیدرضا کی‌خواه با کسب امتیاز 13.565 در جایگاه هشتم ایستاد.

دار حلقه: هادی خناری نژاد نیز در رده هشتم قرار گرفت. 

اخبار ورزشی - ایسنا

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه